2 жовтня 2023, 11:58

Співак Віталій Козловський, який став бійцем НГУ, провів "тур" на передовій: "Ранок був не такий вже й спокійний"

Нацгвардієць Віталій Козловський, який захищає Україну, показав, у яких умовах живе з товаришами по службі на передовій.

Співак Віталій Козловський, який став бійцем НГУ, провів "тур" на передовій: "Ранок був не такий вже й спокійний"

Відомий український виконавець Віталій Козловський показав, як проходить його служба на фронті, де він спить, де їсть. За його словами, у таких військово-польових умовах будь-які життєві дрібниці здаються прекрасними. Про це співак написав у своєму "Інстаграмі".

До речі, українській аудиторії Козловський відомий за піснями "Чемпіони", "Літай", "Пінаколада" та багатьма іншими. Кілька місяців тому його мобілізували до Національної гвардії України. Після навчань Віталія разом із товаришами по службі відправили на передову. Нещодавно музикант провів "рум-тур" окопами та бліндажами, продемонструвавши, в яких умовах живе разом із побратимами.

"Рум-тур, або екскурсія у бліндажі... Це відео знімав для рідних, але вирішив показати його вам, щоб бачили справжні умови життя... Ранок усе-таки був не такий уже й спокійний, але у порівнянні... А те, що довелося пережити згодом тієї ж ночі, перевернуло мою свідомість", - поділився враженнями Козловський.

За словами Віталія, він спеціально показав ці кадри, щоб наші люди не забували, якою ціною дається Україні перемога. Також він закликав співвітчизників підтримувати фінансово українську армію.

Виконавець також розповів, що за час перебування у польових умовах у нього проявилася алергія на одну з рослин.

Нагадаємо, відомому українському співакові Віталію Козловському вручили повістку, з якою він з'явився до ТЦК і СП.

Раніше Козловський, який отримав повістку, розмістив фото у військовій формі Національної гвардії України.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини