16 жовтня 2023, 19:10

"Як лякливі зайці, ховалися від публіки", – у Києві несподівано засвітилися артисти-зрадники

Учасники комік-дуету "Кролики" прийшли на публічний захід у столиці України, розвінчавши чутки про те, що вони перебувають у Росії.

"Як лякливі зайці, ховалися від публіки", – у Києві несподівано засвітилися артисти-зрадники

На похороні Ніни Матвієнко, який проходив у Національній філармонії України, раптово з'явилися Володимир Данилець і Володимир Моїсеєнко - учасники комічного дуету "Кролики", яких занесено до бази сайту "Миротворець".

Український комічний дует народних артистів України Володимира Данильця та Володимира Моїсеєнка під назвою "Кролики" відомий тим, що свого часу підтримав анексію Криму та їздив туди з концертами. Ба більше, ці двоє роками заробляли у Росії, регулярно з'являючись на екранах путінських телеканалів.

Повномасштабну війну комічний дует ніяк не прокоментував. Гумористи, швидше, як лякливі зайці, ховалися від публіки. Але нещодавно ці два зрадники вийшли до людей просто у столиці України. Вони прийшли провести в останню путь народну артистку Ніну Матвієнко.

Про це розповіли на YouTube-каналі "ВИ ЦЕ БАЧИЛИ?"

Ця новина не могла не шокувати, адже від самого початку повномасштабної війни ці двоє ні словом, ні півсловом не обмовилися про те, що путінська Росія увірвалася на територію суверенної України. Ба більше, тривалий період часу відкритим залишалося питання про місце перебування цієї парочки зрадників. Підозрювали, що вони перебували на території РФ, але взимку 2022 року актор Віктор Андрієнко в одному з інтерв'ю запевнив, що гумористи перебувають саме у Києві.

Як відомо, з 2015 року на українську сцену вони не виходили, але з російської не сповзали. Приїжджаючи в Україну, "Кролики" не втрачали можливості публічно озвучувати популярну у РФ думку про два "братні народи".

У 2018 році путінський пропагандистський телеканал "Россия 1" влаштовував фейковий телеміст "Надо поговорить". Попри те що один із наших телеканалів тоді відмовився від цієї задумки, російська сторона все ж таки поспілкувалася з українськими діячами культури, серед яких слово взяли і зрадники Данилець і Мойсеєнко. Тоді вони, звісно, нікого не здивували, сказавши, що давно пора було провести такий телеміст. Саме за такі душевні розмови з окупантами вони обидва загриміли до бази сайту "Миротворець", а згодом заходилися вражати публіку псевдопатріотичними пісеньками.

Узимку 2022 року за кілька тижнів до війни в одному з інтерв'ю путіністові Борису Корчевникову вони скаржилися на те, що в Україні їх цькують, зривають концерти та взагалі не дають життя. За версією "Кроликів", їхня чорна смуга розпочалася після того, як ефір одного з концертів на російському телеканалі було змонтовано таким чином, що у кадрі вони активно аплодували пісні про санкції проти України. Звісно ж, виступи у тимчасово окупованому Криму й українофобські заяви вони не розцінили як вагому причину, через яку українці їх не приймають.

Нагадаємо, колаборант після суду відповів на запитання, навіщо він допомагав РФ: "Я думав, що не є зрадником".

Раніше ми повідомляли, що у Мережі опублікували топ-10 зрадників України зі сфери шоу-бізнесу.

Пропонуємо дізнатися, яка співачка-зрадниця нарвалася на хейт через зміну псевдоніма: "Як не соромно?"

Автор: Дарья Александрова

Останні новини