25 жовтня 2023, 11:45

Війна вигнала з лісу: у Києві поліція цілу ніч ганялася за оленем, який бігав містом

Незвичайний міський гість лісовий олень гуляв Києвом, поки патрульні за допомогою ветеринарів не повернули його у звичне лісове середовище.

Війна вигнала з лісу: у Києві поліція цілу ніч ганялася за оленем, який бігав містом

Вочевидь, війна впливає на психіку не тільки людей, а й тварин, часом змушуючи їх робити необдумані вчинки. У ніч на 25 жовтня до Києва з лісу прийшов молодий олень і почав гуляти вулицею Чистяківською у Святошинському районі. Поліція ганялася за твариною всю ніч. У підсумку вже під ранок, коли тварина трохи втомилася та прилягла на території дитячого садка, патрульні спільно з ветеринарами приспали її, а потім повернули у рідне середовище.

Про це повідомили на Facebook-сторінці "Патрульна поліція Києва", виклавши також відповідний відеоролик, на якому можна побачити нежданого гостя столиці.

Знайти організацію, яка погодилася б транспортувати оленя у безпечне місце, виявилося досить складно, але все-таки здійсненно. На допомогу прибули співробітники Служби порятунку диких тварин і приспали заблукалого звіра, а потім разом із патрульними доставили його у найближчий ліс.

Зазначимо, що поліція дізналася про оленя, який бігає вулицями столиці, завдяки повідомленню, яке надійшло на лінію 112. Про подібні випадки завжди потрібно повідомляти на цей номер, і поліція обов'язково виправить ситуацію.

Нагадаємо, лабрадор Кіра отримала нагороду за допомогу Нацполіції у розмінуванні територій.

Пропонуємо дізнатися незвичайну історію евакуації багатодітного сімейства, яке відмовлялося виїжджати з прифронтового міста без корови.

Автор: Дарья Александрова

Останні новини