13 листопада 2023, 15:28

Вісім порад, які можуть поліпшити та продовжити життя

Існує кілька здорових звичок, які можуть допомогти вам мати молодший вигляд і підтримувати загальне здоров'я, що, зі свого боку, може сприяти довголіттю.

Вісім порад, які можуть поліпшити та продовжити життя

Усі ми хочемо зберегти молодість і здоров'я якомога довше. Але які звички допомагають нам у цьому?

Вісім порад, які можуть поліпшити ваше життя та продовжити його

1. Спіть достатньо. Недосипання впливає на наш імунітет, настрій, пам'ять і концентрацію. Фахівці рекомендують спати не менше семи-восьми годин на добу.

2. Пийте достатньо води. Вода бере участь у всіх процесах у нашому організмі, тому її нестача може призвести до зневоднення, погіршення стану шкіри, волосся та нігтів, уповільнення обміну речовин та інших проблем. Пийте не менше двох літрів чистої води на день.

3. Харчуйтеся правильно. Уникайте переїдання, жирної, солодкої та солоної їжі, алкоголю та кофеїну. Давайте перевагу свіжим фруктам, овочам, зелені, горіхам, зерновим і бобовим. Це допоможе вам підтримувати оптимальну вагу, зміцнити імунітет і запобігти багатьом захворюванням.

4. Будьте фізично активними. Фізична активність покращує кровообіг, киснепостачання тканин, роботу серця та легенів, підтримує м'язовий тонус і гнучкість суглобів. Крім того, вона допомагає знизити стрес, поліпшити настрій і самооцінку. Обирайте той вид спорту, який вам подобається та підходить за станом здоров'я. Достатньо 30 хвилин помірної активності п'ять разів на тиждень.

5. Здоров'я. Слідкуйте за здоровим рівнем глюкози у крові, холестерином і кров'яним тиском, а також відмовтеся від куріння.

6. Нормалізація сну. Дотримуйтеся регулярного режиму сну, намагаючись лягати та вставати у той самий час. Якісний сон важливий для відновлення організму та підтримки загального здоров'я.

7. Спілкуйтеся з людьми. Спілкування з друзями, родичами або колегами дає нам підтримку, радість і сенс життя. Воно також допомагає справлятися зі стресом, самотністю і депресією. Не замикайтеся у собі, а знаходьте час для спілкування з близькими за духом людьми.

8. Будьте оптимістом. Позитивне мислення допомагає нам бачити хороше у будь-якій ситуації, знаходити рішення проблем і досягати цілей. Воно також зміцнює нашу впевненість у собі та віру у свої можливості. Постарайтеся позбутися негативних думок та емоцій, а також токсичних людей, які отруюють ваше життя.

Раніше 116-річна іспанська "супербабуся" розкрила секрет довголіття - вчені були вражені станом її здоров'я після отримання результатів аналізів.

Також учені з'ясували, в який місяць року найчастіше на світ з'являються довгожителі.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини