13 листопада 2023, 13:17

У Росії хочуть посадити на 5 років гумориста Слєпакова, який спародіював пісню SHAMAN "Я русский"

Агресивно налаштовані громадяни РФ, які називаються "ветеранами", вимагають для Слєпакова тюремного ув'язнення.

У Росії хочуть посадити на 5 років гумориста Слєпакова, який спародіював пісню SHAMAN "Я русский"

У Російській Федерації накинулися на відомого гумориста Семена Слєпакова, який кілька днів тому, виступаючи у передачі Михайла Шаца, заспівав пародію на композицію Дронова-Шамана "Я рруський", передає Діалог.UA.

Пісня-пародія Семена Слєпакова називається "Нерусский" і зачіпає різні соціальні проблеми, зокрема й пов'язані з еміграцією. При виконанні цієї композиції на голові автора була одягнена єврейська шапка-єрмолка.

Громадська організація "Ветерани Росії", яка відома своїми доносами на артистів, цього разу звернулася до прокуратури та Слідчого комітету РФ з вимогою "перевірити" Слєпакова. Ці "ветерани" переконані, що пародія у виконанні Слєпакова є "образливою", а також і "принижує" "гідність" росіян.

Донощики просять російські каральні служби порушити стосовно Слєпакова кримінальну справу за статтею "Розпалювання ненависті або ворожнечі".

Також підхопили хвилю хейту на адресу Слєпакова і російські пропагандисти, наприклад, ТГ-канал SHOT.

"Нова пісня іноагента Слєпакова, яку він виклав у забороненій "Інсті", обурила російських громадських діячів. У ній колишній російський продюсер у знущальній формі спародіював пісню "Я русский" артиста SHAMAN.

"Нерусский, мне не повезло. Нерусский, я всемирное зло", - заспівав Слєпаков на шоу іншого іноагента та релоканта Михайла Шаца. Полірнув цю вакханалію Семен приспівом єврейської пісні "Хава нагіла"", - так написали автори цього медіаресурсу.

До речі, Слєпаков уже давно залишив територію РФ і проживає в Ізраїлі, тому російські "ветерани", а так само як і так звані "правоохоронні органи" навряд чи зможуть його запроторити за ґрати.

Нагадаємо, прокремлівський співак SHAMAN (Дронов) зі словами "я русский" натиснув на "червону кнопку", виступаючи на концерті у Пітері.

Також ми писали, що у Росії зі злістю накинулися на Слєпакова, який заспівав про війну: "Баюшкі-баю, ничего нет лучше смерти в раю".

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини