13 листопада 2023, 14:33

У Росії вимагають визнати рок-гурт Shortparis "іноагентами" та перевірити його на "дискредитацію" ЗС РФ

Донощики з "Зов народа" наскаржилися на музикантів колективу Shortparis у ФСБ та інші каральні служби.

У Росії вимагають визнати рок-гурт Shortparis "іноагентами" та перевірити його на "дискредитацію" ЗС РФ

Якісь "громадські працівники" з російської Z-організації "Зов народа" настрочили чергову свою кляузу до ФСБ, Слідчого комітету, МВС, а також Мін'юсту РФ з вимогою перевірити рок-гурт Shortparis і визнати його учасників "іноземними агентами", передає Діалог.UA з посиланням на російські ЗМІ та пабліки у соціальних мережах.

Приводом для відвертого та цинічного доносу були висловлювання вокаліста групи Shortparis Миколи Ком'ягіна проти війни в Україні. Варто зазначити, що ще на початку 2022 року через деякий час після початку так званої "спеціальної військової операції" фронтмен гурту провів у Пітері мітинг, отримавши за це штраф.

Після цього Микола й інші учасники гурту кілька разів висловлювалися проти "СВО". А тепер упороті "патріоти" з "Зова народа" заявили, що Shortparis нібито влаштовували флешмоби на своїх концертах на підтримку ЗСУ.

Кляузники вимагають від спецслужб перевірити музикантів на "дискредитацію" російської армії. І це незважаючи на те, що найбільше її дискредитують саме самі вояки, наприклад, відморожені "визволителі", які вбивають і грабують українців на їхній території, а також генерали ЗС РФ, які крадуть бюджетні кошти та шлють голі фото та відео своїм коханцям.

До речі, гурт Shortparis було засновано 2012 року та, крім року, він виступає у жанрах post-pop, pop-noir, avant-pop і experimental.

Нагадаємо, у Росії хочуть посадити на 5 років гумориста Семена Слєпакова, який зробив пародію "Нерусский" на кліп SHAMAN "Я русский".

Як повідомлялося раніше, прокремлівський співак SHAMAN (Дронов) зі словами "я росіянин" натиснув на "червону кнопку", виступаючи на концерті у Пітері.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини