22 листопада 2023, 11:10

Галкіну, Макаревичу й іншим "іноагентам" вимагають заборонити в'їзд до Росії: хто написав донос

У Росії триває цькування Макаревича, Галкіна, Дудя й інших відомих особистостей і блогерів, які не підтримали напад на Україну.

Галкіну, Макаревичу й іншим "іноагентам" вимагають заборонити в'їзд до Росії: хто написав донос

Максиму Галкіну, Андрію Макаревичу та деяким іншим "іноагентам" (близько 700 фізосіб і організацій) і вимагають повністю перекрити в'їзд на територію Російської Федерації. З відповідною кляузою до голови Ради Федерації Валентини Матвієнко звернувся якийсь Віталій Бородін, голова Федерального проекту з безпеки та боротьби з корупцією (ФПБК), передає Діалог.UA.

Повідомляється, що ФПБК просить внести поправки до Закону "Про контроль за діяльністю осіб, які перебувають під іноземним впливом". У зверненні йдеться про те, що співаки, шоумени, журналісти й інші відомі особистості, "які виїхали з країни та звідти продовжують прозахідну й антиросійську пропаганду, не  мають права приїжджати назад, щоб заробити на російських глядачах".

Про те, що російські глядачі взагалі-то йдуть на концерти Макаревича та Галкіна не з примусу, як на путінські заходи, а за власним бажанням і платять свої гроші добровільно, ФПБКшники, звісно ж, воліють не згадувати.

До речі, голова ФБПК Віталій Бородін - колишній поліцейський, у 2017 році його затримали у Москві за підозрою у спробі збуту наркотичних речовин.

Цього ж року він заснував ФБПК, при цьому цей проєкт багато хто пов'язує зі структурами "Единой России" й адміністрації президента РФ Путіна.

Опозиційні до режиму Путіна громадяни РФ підозрюють Бородіна у співучасті у політичних репресіях, складанні доносів на незалежні ЗМІ, а також в участі у корупційних схемах.

Нагадаємо, Андрій Макаревич популярно пояснив, чому росіяни отримали "каміння з неба".

Як повідомлялося раніше, у Росії пробили нове "дно" та зажадали позбавити пенсій Пугачову, Макаревича й інших "іноагентів".

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини