27 листопада 2023, 15:43

У Севастополі затопило музей-акваріум: багато риб загинуло, збитки оцінюють у десятки мільйонів рублів

Понад 50 видів прісноводних риб загинуло у музеї-акваріумі у Севастополі внаслідок руйнівного шторму.

У Севастополі затопило музей-акваріум: багато риб загинуло, збитки оцінюють у десятки мільйонів рублів

Негода в Україні принесла із собою не лише перебої в електриці, а й, на жаль, і більш згубні наслідки для людей і тварин. Так, в окупованому Криму внаслідок сильного шторму зруйнувалися набережні, магазини та кафе в окремих населених пунктах, а також затопило будинки та присадибні ділянки. Але ще одним трагічним наслідком негоди є загибель мешканців севастопольського музею-акваріуму. Про це повідомляє проукраїнський Telegram-канал "Кримський вітер".

Співробітники музею одразу ж почали рятувати риб, але відкачати воду самотужки їм не вдалося, тому вони залучили співробітників водоканалу.

Через шторм загинули понад 50 видів прісноводних риб і черепахи - загалом 800 особин. У риб і тварин не було жодних шансів на виживання, оскільки у природному середовищі вони мешкають у тропічному кліматі у теплій прісноводній воді, а у музей хлинула холодна солона вода. На жаль, навіть ті особини, що вижили, помруть за кілька днів, тому що їхній організм зазнав захворювань, які вже не можна вилікувати.

У будівлі розташовано п'ять залів, з яких повністю затопило третій, інші ж (зокрема з крокодилами) не постраждали.

Раніше розкрилися кричущі військові злочини Росії проти тварин: у морі вбито 1000 дельфінів.

Нагадаємо, під Києвом помітили оленя незвичайного виду.

Також ми повідомляли, що український дикий кабан напав на російських окупантів, які зайшли на територію України з боку Білорусі.

Автор: Дарья Александрова

Останні новини