Знають одиниці: кілька способів використання рицинової олії
Рицинова олія відома своїми зволожувальними властивостями та може використовуватися у різних сферах догляду за шкірою та волоссям.
Рицинова олія - це рослинна олія, яку отримують із насіння рицину. Її використовують у косметології, медицині та промисловості. Однак багато хто навіть не підозрює про корисні властивості цієї недорогої олії, яку можна купити в аптеці.
Отже, рицинова олія допомагає усувати зморшки, зволожувати та пом'якшувати шкіру обличчя, а також боротися з прищами та забрудненнями. Для цього можна використовувати її у чистому вигляді або змішувати з іншими оліями та содою.
Рицинова олія сприяє зростанню та зміцненню волосся, брів і вій. Для цього потрібно наносити її на шкіру голови або брови та вії, уникаючи потрапляння в очі. Через 1,5 години змити теплою водою з шампунем. Найкраще робити цю процедуру ввечері, бо у разі потрапляння в очі касторка викличе подразнення. Якщо таке все ж трапиться, то до ранку буде час, щоб почервоніння очей минуло.
Рицинова олія має протизапальні, антибактеріальні та загоювальні властивості. Її можна додавати у домашні маски для обличчя та наносити на шкіру. Однак варто знати, що маску з рицинкою або олію у чистому вигляді потрібно тримати на обличчі не довше 30 хвилин і використовувати не частіше ніж двічі на тиждень. Косметологи рекомендують наносити її на розпарену шкіру.
Рицинова олія є проносним засобом, що стимулює перистальтику кишківника та покращує його роботу. Однак її потрібно вживати обережно та тільки за призначенням лікаря, оскільки у разі передозування вона може спричинити діарею, нудоту та блювоту.
Від ран та опіків. У разі пошкодження шкіри нанесіть трохи засобу на уражену ділянку. Рицинова олія підсушить ранку, прискорить загоєння та продезінфікує поріз.
Раніше повідомлялося, що оливкову олію рекомендується включати у раціон харчування через корисні властивості, проте її вживання у великих кількостях може бути недоцільним і навіть шкідливим.
А конопляна олія славиться своїми лікувальними властивостями. Її активно застосовують як у традиційній, так і народній медицині.
Останні новини
Осінній фрукт хурма: корисні властивості, як правильно вибирати та з чим небезпечно поєднувати
15:44"Вже поставлено рекорд", – дослідники попередили про серйозний наслідок глобального потепління
17:30Як українцям захиститися від кіберзагроз – важливі правила для користувачів Інтернету від експертів
18:01