28 листопада 2023, 12:01

Сценариста серіалу "Купчино" Вадима Калашова хочуть посадити за ґрати на 5 років

Письменнику Калашову загрожує колонія за так звану "дискредитацію" російських збройних сил.

Сценариста серіалу "Купчино" Вадима Калашова хочуть посадити за ґрати на 5 років

У країні-агресорі Російській Федерації влаштували політичне переслідування сценаристу відомого телевізійного серіалу "Купчино" Вадиму Калашову: його хочуть посадити до в'язниці щонайменше на п'ять років, передає Діалог.UA з посиланням на медіаресурси РФ.

Що ж послужило для російських каральних служб приводом для порушення кримінальної справи? Режим причепився до публікацій Калашова у соціальних мережах, де той критикував війну, розв'язану проти України. Також сценариста звинувачують у тому, що він "ображав учасників СВО".

До речы, російські "правоохоронці" вже кілька разів притягували Калашова, причому за тією ж статтею "Дискредитація Збройних сил РФ". Нині ж щодо нього завели кримінальну справу за статтею про повторну дискредитацію армії (ч. 1 ст. 280.3 КК РФ).

Відомо, що серіал "Купчино", знятий за сценарієм Калашова, зачіпає гострі соціальні проблеми останніх років так званого радянського "застою", описує вплив правоохоронних органів у ті часи й особливо КДБ СРСР.

Нагадаємо, у Росії вимагають визнати рок-гурт Shortparis "іноагентами" та перевірити його на "дискредитацію" армії РФ.

Як повідомлялося раніше, посібники російського правлячого режиму вимагають посадити на 5 років гумориста Семена Слєпакова, який зробив пародію "Нерусский" на кліп SHAMAN "Я русский".

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини