20 грудня 2023, 14:38

Актор Анатолій Бєлий відреагував на визнання його у Росії "іноагентом": "Я все зрозумів, Батьківщина! Прощавай!"

Бєлий заявив, що йому непросто, але водночас зазначив, як потрапив у вельми непогану компанію інших "іноагентів".

Актор Анатолій Бєлий відреагував на визнання його у Росії "іноагентом": "Я все зрозумів, Батьківщина! Прощавай!"

Заслужений артист Росії Анатолій Бєлий (Вайсман), відомий за "Бригадою", "Універом", "Щоденником убивці", а також багатьма іншими фільмами та серіалами, написав проникливий пост після визнання його "іноземним агентом", передає Діалог.UA.

Він підкреслив, що хоча його і "затаврували" у країні-агресорі РФ, але він не зганьблений.

Також Бєлий зазначив, що після визнання "іноагентом" він потрапив у хорошу компанію, оскільки переважна більшість росіян, на яких путінський режим чіпляє цей ярлик, вельми гідні люди.

"Потрапив у дійсно хорошу компанію. Честь бути в одному списку з такими людьми, але гіркота жахлива. Колишня Батьківщина прибила до ганебного стовпа, але ні, я не відчуваю себе зганьбленим. Ок, я зрозумів, Батьківщина, я все зрозумів. Прощавай!" - написав актор у своєму мікроблозі.

Відомо, що Бєлий після початку відкритого вторгнення російських військових в Україну допрацював у театрі, виконавши всі взяті на себе зобов'язання, після чого покинув територію РФ і влаштувався в Ізраїлі.

Крім того, відомий артист після еміграції давав інтерв'ю українським журналістам, критикував дії влади РФ, а також допомагав збирати кошти для ЗСУ.

15 грудня 2023 року Мін'юст Росії вніс Анатолія Бєлого до реєстру "іноземних агентів". Тих, хто потрапив до цього списку, правлячий режим у РФ позбавляє прав і влаштовує щодо них політичні переслідування, порушуючи кримінальні справи за надуманими приводами.

Нагадаємо, у Росії пропутінські підлабузники накинулися на актора Анатолія Бєлого за підтримку України й Ізраїлю: вони зажадали визнати його "іноагентом".

Як повідомлялося раніше, у Москві за "фейки" про ЗС РФ засудили до 8 років колонії сценариста "Бумера" Івана Вирипаєва.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини