22 грудня 2023, 14:47

У Росії у Валерія Меладзе тривають проблеми: поставлено питання про конфіскацію майна

Всюдисущі російські "ветерани" хочуть, щоб на Меладзе завели справу "за екстремізм" і позбавили його авторських виплат.

У Росії у Валерія Меладзе тривають проблеми: поставлено питання про конфіскацію майна

У Російській Федерації відомий виконавець Валерій Меладзе, який хоча й не підтримав вторгнення в Україну, але офіційно не засуджував ЗС РФ, може бути об'єктом репресій і позбавленим майна, передає Діалог.UA з посиланням на російські ЗМІ та ТГ-канали.

Представник скандально відомої організації "Ветерани Росії" Ільдар Резяпов направив до Ради Федерації та Держдуми РФ ініціативу про позбавлення Меладзе авторських відрахувань від країни-агресора.

"Валерія Меладзе можуть позбавити авторських виплат за прослуховування його творчості у Росії та спрямувати ці гроші, зокрема, на підтримку "СВО"", - пишуть російські джерела.

"Ветеран" Резяпов, який написав кляузи, переконаний, що "потрусити" Меладзе технічно можливо, якщо стосовно нього заведуть справу "за екстремізм", а потім суд ухвалить рішення конфіскувати його майно, включно з авторськими правами на пісні.

Варто зазначити, що Валерій Меладзе у лютому 2022 року виступив проти вторгнення ЗС РФ в Україну, однак при цьому не назвав Росію агресором. Крім того, він стверджував, що потрібно "домовлятися".

Достеменно незрозуміло, що так у Меладзе обурило "ветеранів", оскільки він обрав усі ці 2 роки доволі пасивну тактику. Можливо, той факт, що Валерій відкрито не підтримує "спецоперацію", а, можливо, Z-патріотів обурила його відповідь "Героям слава!", яка була записана на відео та розійшлася Мережею.

Як відомо, після цього виконавець виправдовувався: стверджував, що любить і російський, і український народи.

Проте російські політики бурхливо відреагували на фразу співака та закликали до дій. Ставилося навіть питання про визнання його "іноземним агентом", яке не було реалізовано.

Як раніше повідомлялося, Галкіну, Макаревичу й іншим "іноагентам" вимагають заборонити в'їзд до Росії.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини