10 січня 2024, 10:40

Актриса Яна Троянова зіграла матір загиблого солдата: "Моя країна напала на Україну – пережити це важко"

Російська артистка Троянова, яку у РФ оголосили "іноагентом", знялася у білоруському серіалі "Процеси".

Актриса Яна Троянова зіграла матір загиблого солдата: "Моя країна напала на Україну – пережити це важко"

Відома російська актриса Яна Троянова, яка виступила проти війни в Україні й отримала від влади РФ за це ярлик "іноземний агент", зіграла у білоруській чорній комедії "Процеси". Вона виконала роль матері солдата, який загинув на війні в Україні, інформує "Популярная политика".

У серіалі її героїню змушують шляхом обману зректися власного сина, який загинув на так званій "спецоперації".

"Тут системна людина, яку я зіграла. Це все потворність насправді. Це те, як людина не має жити, ось так потворно у системі ставати пропагандистом або вбивцею", - наголосила акторка.

Як відомо, Троянова покинула межі РФ і перебуває наразі в Євросоюзі, де й продовжує акторську та громадську діяльність.

"Завдяки таким проектам я як акторка продовжую свою малесеньку боротьбу проти путінського режиму. Це дає мені змогу хоча б не тонути у почутті провини, бо після початку війни я у ньому ледь не померла.

Це почуття було страшним: моя країна напала на Україну - пережити це було глибоко важко. Але такі проєкти мені допомагають.

Це така боротьба, боротьба за свободу, та вона лікує", - зізналася вона.

Також Яна Троянова, зробивши особливий акцент на Україні, згадала й інші країни, де з вини путінського режиму та його союзників триває свавілля: Білорусь, Вірменія, Грузія тощо.

Як відомо, у листопаді минулого року Мін'юст Росії заніс Троянову до реєстру "іноземних агентів". Сама вона категорично не приймає цей статус і збирається оскаржити його у міжнародних інстанціях.


Нагадаємо, актор Анатолій Білий відреагував на визнання його у Росії "іноагентом": "Я все зрозумів, Батьківщина! Прощавай!"

Раніше Яна Троянова висловилася про Росію та її населення: "У нас немає нації, ми якийсь набрід".

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини