9 лютого 2024, 18:50

Психолог пояснив причини агресії чоловіків, чому вони часто принижують жінок

Чоловіки нерідко ображають жінок, особливо своїх, і навіть не помічають цього. Деякі роблять це навмисно.

Психолог пояснив причини агресії чоловіків, чому вони часто принижують жінок

Психолог Олег Богомаз вважає, що причина образ чоловіків жінок часто криється у сильній агресії, яка може довго накопичуватися у людині. Найчастіше це виливається в неповагу, злобу, рукоприкладство.

"Це спосіб звільнення болю зсередини себе. Це як поранений собака: ти йому хочеш допомогти, а він тебе кусає у відповідь. Це стан покаліченого серця, та він міг бути таким із дитинства", - каже психолог.

Також експерт зазначив, що, як правило, такі чоловіки зростали при агресивних батьках. Іншими словами, їм невідома інша модель поведінки. Вони живуть за принципом "Будь чоловіком", за яким часто криються агресія та жорсткий характер, грубість.

"Ще однією медично доведеною причиною є чоловіча порнозалежність. Від цього чоловіки стають менш чутливими, проявляють ту саму агресію та менше цікавляться своєю жінкою", - каже Богомаз.

Також чоловіки можуть бути жертвами стереотипів, вважаючи, що жінки слабші, дурніші або менш гідні поваги, ніж вони самі. Вони можуть не знати або не визнавати розмаїття та цінність жіночого досвіду та внеску у суспільство.

Нерідко чоловіки переходять на образи через страх, невпевненість або заздрість. Вони можуть боятися втратити свою позицію, владу або привілеї у ситуаціях, де жінки конкурують з ними або перевершують їх.

Крім цього, чоловіки підвищують голос через агресію, насильство або домінування. Вони можуть використовувати образи як спосіб вираження своєї злості, фрустрації або невдоволення, щоб контролювати, пригнічувати або знищити жінок, які не підкоряються їхній волі або не відповідають їхнім очікуванням. Вони можуть прагнути до фізичного, психологічного або сексуального насильства над жінками як до форми задоволення своїх потреб, бажань або фантазій.

Образа жінок - це не тільки атака на їхню особистість, гідність і права, а й на їхній внесок у розвиток людства. Образа жінок - це прояв нерівності, несправедливості та дискримінації, які підривають основи гармонійного та справедливого суспільства.

До речі, заспокоїти нерви може горіх кеш'ю. Він містить багато білків, жирів, клітковини, вітамінів, мінералів і антиоксидантів.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини