24 лютого 2024, 17:49

Медики назвали найнебезпечнішу звичку після сніданку

Медики категорично не рекомендують після сніданку вирушати у ванну кімнату та чистити зуби, оскільки можна пошкодити емаль.

Медики назвали найнебезпечнішу звичку після сніданку

Є деякі звички після сніданку, яких слід уникати, щоб підтримувати здоров'я та гарне самопочуття.

Кілька важливих речей, які категорично не рекомендується робити після сніданку

Чистити зуби відразу після їжі. Багато людей звикли чистити зуби відразу після сніданку, але це не найкраща практика. Після прийому їжі рівень кислотності у роті підвищується, та чищення зубів може пошкодити емаль. Рекомендується почекати не менше 30 хвилин перед чищенням зубів.

Доктор Майкл Мослі наполягає на тому, що люди мають почистити зуби перед тим, як снідати. А медик Халед Касем, головний ортодонт Impress уточнив, що після вживання їжі кислота у роті послаблює зубну емаль, що може призвести до карієсу й інших проблем зі здоров'ям порожнини рота, пише Express.

Крім цього, після сніданку не варто одразу починати інтенсивні фізичні вправи. Після прийому їжі краще почекати деякий час перед початком тренувань. Інтенсивні фізичні навантаження одразу після сніданку можуть викликати дискомфорт і навіть пошкодити шлунок.

Сидіти довго за комп'ютером або телевізором. Після сніданку рекомендується активно рухатися та не проводити довгий час у статичному положенні. Це допоможе поліпшити травлення таі загальний стан організму.

Також учені виявили, що використання зубної нитки допомагає не тільки видаляти наліт і залишки їжі між зубами, а й благотворно впливає на стан ясен.


Автор: Анастасия Югова

Останні новини