3 липня 2024, 19:00

Нові правила: домашнім вихованцям та їхнім господарям буде простіше подорожувати – Укрзалізниця

З метою підвищення комфорту пасажирів, а також з урахуванням потреб власників свійських тварин Укрзалізниця ініціює запровадження нових правил їх перевезення.

Нові правила: домашнім вихованцям та їхнім господарям буде простіше подорожувати – Укрзалізниця

З метою підвищення комфорту та безпеки пасажирів, а також з урахуванням потреб власників свійських тварин Укрзалізниця ініціює низку нововведень до правил їх перевезення. Про це повідомляє Укрзалізниця.

Однією з ключових змін буде відмова від вимоги використовувати для перевезення тварин жорсткі перенесення. Натомість пасажирам буде дозволено транспортувати дрібних вихованців у сучасних рюкзаках-перенесеннях з водонепроникним дном, здатним вбирати вологу.

Крім того, невеликим домашнім тваринам, розмір яких не перевищує 45 сантиметрів у загривку, буде надано можливість тимчасово перебувати поза перенесенням. Це дозволить вихованцям вільно пересуватися купе для підтримки фізичної активності, а також спати на полицях.

Що стосується великих собак розміром від 45 см у загривку, то для них відкриються нові можливості перевезення. Крім звичайних пасажирських вагонів, господарі зможуть провозити своїх чотирилапих вихованців у вагонах підвищеної комфортності СВ та РІЦ (RIC) за умови викупу всього купе.

Укрзалізниця також має намір дозволити розширити власникам великих собак перевозити своїх чотирилапих вихованців у вагонах підвищеної комфортності "Інтерсіті+" за умови викупу всіх місць, які розташовані єдиним блоком в одному ряду.

Особливі привілеї будуть надані службовим тваринам, що належать представникам силових структур. Такі собаки зможуть подорожувати безкоштовно у супроводі кінолога за наявності намордника та повідця, незалежно від класу вагона.

Адміністрація Укрзалізниці гарантує створення комфортних умов для всіх пасажирів. У разі виникнення дискомфорту або алергічної реакції у когось із мандрівників у зв'язку з присутністю тварини буде запропоновано альтернативне місце без додаткової плати.

Ці зміни у правилах перевезення тварин набудуть чинності після затвердження відповідного регламенту Державної регуляторної служби України. Після цього нові правила діятимуть по всій залізничній мережі країни.

Таким чином, нові правила покликані суттєво спростити процедуру подорожі з домашніми тваринами потягами Укрзалізниці та зробити її більш комфортною як для господарів, так і для інших пасажирів.

Нагадаємо, в Укрзалізниці презентували вітчизняний зерновоз.

Раніше повідомлялося, що "Укрзалізниця" та Говард Баффет презентували перший у світі поїзд-кухню.

Автор: Светлана Романенко

Останні новини