12 листопада 2021, 10:46

Збірна України встановила новий рекорд у товариській грі проти Болгарії

За тотальної переваги гри в атаці збірна України зіграла внічию з Болгарією.

Національна команда України з футболу напередодні провела товариську зустріч проти Болгарії. Однак, навіть попри тотальну перевагу "жовто-синіх", матч закінчився внічию 1:1, пише Діалог.UA.

За даними статистики, українські футболісти завдали 36 ударів у ворота противника. 14 разів м'яч летів у ворота, 15 разів – повз і 7 ударів болгари блокували.

Своєю чергою, гості завдали лише 4 ударів, а по воротах потрапили лише один раз. Однак саме цей момент і призвів до гольового завершення у першому таймі.

Болгарський голкіпер Михайлов виніс м'яч від воріт, Матвієнко невдало "запустив свічку" перед своїм штрафним, а Тимчик програв боротьбу Кирилову, який розстріляв Бущана.

У результаті підопічні Петракова опинилися у ролі тих, хто відіграє. Наші "збірники" змогли зрівняти рахунок лише за 11 хвилин до кінця матчу – ефектний гол з-за меж штрафного майданчика забив опорник "Шахтаря" Тарас Степаненко.

Дружня гра відбувалася в Одесі на стадіоні "Чорноморець", який, до речі, вчора горів.

Наступного вівторка збірна України у гостях проведе крайній матч відбору ЧС-2022 проти Боснії.

Раніше збірна України втішила фанатів гарною новиною перед грою проти Боснії та Герцеговини.

Нагадаємо, ключовий матч України проти Боснії та Герцеговини у відборі на ЧС-2022 може не відбутися.

Автор: Влад Коваленко