3 лютого 2022, 15:54

У збірній Росії розбрат напередодні ОІ – 2022: вчинок хокеїстів обурив решту атлетів

Чоловіча збірна Росії з хокею відмовилася летіти одним рейсом із рештою олімпійців і спровокувала справжній скандал.

У збірній Росії розбрат напередодні ОІ – 2022: вчинок хокеїстів обурив решту атлетів

У збірній Росії, яку на зимових Олімпійських іграх у Пекіні буде представлено під прапором Олімпійського комітету Росії через порушення антидопінгових правил, нездорова атмосфера напередодні старту головних змагань чотириріччя. Провиною цьому вчинок чоловічої команди з хокею, що відмовилася летіти до Китаю одним рейсом з іншими російськими атлетами.

Як повідомляє Telegram-канал Baza, виліт до Пекіна планувався на середу, 2 лютого. Разом із хокеїстами на борту мали знаходитися представники лижного двоборства, сноуборду, гірських лиж і ще кілька спортсменів, які представляють інші види спорту. Проте збірна з хокею зажадала окремого літака, побоюючись заразитися коронавірусом. Ініціатором виступив олімпійський чемпіон 2018 року Ілля Ковальчук, який нині входить до тренерського штабу російської команди.

У результаті російські спортивні чиновники пішли назустріч хокеїстам: для них було організовано окремий рейс, який доставив їх до столиці Олімпіади 2022 року.

Проте поведінка представників найшвидшої гри у світі, що поставили себе вище за інших, викликала шквал обурення серед інших російських спортсменів.

Так, олімпійський чемпіон із шорт-треку Руслан Захаров у коментарі "Матч ТВ" розкритикував вчинок співвітчизників, назвавши його руйнівним.

"Нехай тоді виженуть стюардів, пілотів і самі летять, не живуть в олімпійському селі, не сідають зі мною за одним столом", – обурився атлет.

За його словами, рішення хокеїстів ставить хрест на девізі російської команди "Одна країна – одна команда".

Подібної думки дотримується і переможниця етапів Кубка світу зі стрибків на лижах із трампліна Ірина Авакумова. Вона здивувалася, що російська хокейна команда, яка не має у своєму складі зіркових НХЛівців, потребує привілеїв.

"Звідки там стільки понтів? Це неповага до решти", – наводить слова спортсменки sportbox.

Зазначимо, що хокейний турнір серед чоловічих команд на Олімпіаді стартує 9 лютого. Він відбудеться без представників НХЛ, яких заокеанська ліга не відпустила до Пекіна.

Нагадаємо, у січні в епіцентрі скандалу опинилася молодіжна збірна Росії з хокею, яка була знята з літака, що вилітав із Канади, за порушення санітарно-епідеміологічних та інших правил. Спортсмени пили, курили та відмовлялися надіти медичні маски.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини