19 грудня 2022, 10:07

Сльози щастя та розчарування: найяскравіші кадри драматичного фіналу ЧС-2022 у Катарі

Під капітанством Ліонеля Мессі Аргентина стала чемпіоном світу з футболу 2022 року.

Фінальний матч ЧС у Катарі за динамічністю та драматизмом перевершив усі очікування. Навіть досвідчені коментатори зі стажем не змогли пригадати подібного відчайдушного протиборства у історії чемпіонатів. До останнього залишалася інтрига, хто ж візьме кубок.

У підсумку Аргентина перемогла збірну Франції з рахунком 4:2 тільки у серії пенальті після виснажливого матчу й овертаймів. Команда Мессі - новий чемпіон світу з футболу.

Ліонель відкрив рахунок із пенальті на 23-й хвилині. Анхель Ді Марія зміцнив позиції аргентинців на 36-й хвилині. У гру активно вступив француз Кіліан Мбаппе, забивши два м'ячі поспіль за дві хвилини (пенальті на 80-й і ще один у контратаці на 81-й).

На 108-й хвилині знову відзначився Мессі, а на 118-й Мбаппе зрівняв рахунок, провернувши хет-трик. Основний час і додаткові тайми закінчилися з рахунком 3:3. А у серії пенальті точнішими виявилися аргентинці.

Ліонель Мессі нарешті завоював свій головний трофей у кар'єрі, якого йому так не вистачало. З'явилися кадри, як Ліонель обіймається зі своєю мамою після перемоги, а президент Франції Еммануель Макрон втішає Мбаппе.

Раніше у Мережі з'явилося відео із Зеленським, яке ФІФА заборонила показувати на фіналі ЧС-2022.