16 лютого 2023, 12:26

Актриса Брильська чітко відповіла на спробу "вирізати" її з "Ирония судьбы": "Росіяни, у цьому лайні жити не можна"

Відома артистка Барбара Брильська, яка закликала колегу Лію Ахеджакову покинути територію РФ, відреагувала на негатив, спрямований на її адресу з РФ.

Актриса Брильська чітко відповіла на спробу "вирізати" її з "Ирония судьбы": "Росіяни, у цьому лайні жити не можна"

Легендарна польська акторка Барбара Брильська, відома радянським глядачам насамперед за роллю Наді у фільмі "Ирония судьбы", вельми містко та красномовно відповіла на спробу "вирізати" її з кінофільму "Ирония судьбы, или С легким паром!", передає Діалог.UA.

Брильська відверто заявила, що росіяни живуть у лайні, та ця заява була не порожніми словами, а, на жаль, відобразила картину подій, що відбуваються у РФ, особливо за режиму Путіна.

"Страшно виходити з літака в Омську або Новосибірську, там скрізь злидні, там неможливо жити... Росіяни мають зрозуміти, що жити у цьому лайні, в якому вони живуть, не можна", - підкреслила вона.

До речі, Барбара Брильська зіграла в "Ирония судьбы" одну з найголовніших ролей, причому її відібрали з кількох кандидатур. Жодна з російських актрис, яких намагалися тоді просунути на роль Наді, не виглядала так переконливо.

До речі, з акторами "Ирония судьбы" теж згодом сталося все вельми іронічно та показово: одні (Мягков, Ахеджакова, Брильська) виявилися адекватними людьми та не підтримали агресію Путіна щодо України, а інші (Тализіна, Ширвіндт), які грали на одному майданчику "Иронии", вважали за краще прогнутися під правлячий режим і стати його вірними слугами.

Нагадаємо, Лія Ахеджакова після звільнення показала залізний характер.

Також режисер Молочніков після звільнення Лії Ахеджакової висловив усе, що думає про владу РФ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини