14 квітня 2023, 14:56

Дочка актора Володимира Машкова Марія звернулася до росіян, згадавши контрнаступ ЗСУ: "Тікайте з Росії"

Марія Машкова звернулася до співвітчизників із закликом якомога швидше виїжджати з Російської Федерації.

Дочка актора Володимира Машкова Марія звернулася до росіян, згадавши контрнаступ ЗСУ: "Тікайте з Росії"

Відома російська акторка Марія Машкова, яка не підтримала "спецоперацію" в Україні, посварилася зі своїм батьком Володимиром Машковим та емігрувала, звернулася в Instagram до своїх співвітчизників із закликом покинути територію "скріпної" держави.

Марія також побажала українцям сил і перемоги над кривавим режимом диктатора Володимира Путіна.

На думку актриси, після того як громадяни РФ побоялися масово вийти на вулиці проти "купки мерзенних злочинців", їм нічого не залишається, як тікати з цієї країни.

"Тікайте з Росії, якщо є хоча б мінімальна можливість. Не бійтеся бігти у невідомість. В еміграції буває страшно, але не так, як буде під час контрнаступу України, що неминуче наближається", - написала Машкова.

Крім того, артистка заявила, що цей пост є заключним на цю тему, а сама Марія вирушає, як вона висловилася, "у нове життя".

До речі, російський актор Володимир Машков, батько Марії, з початком гібридної війни на Донбасі намагався публічно не висловлюватися на політичну тематику, проте пізніше, отримавши мандат депутата та високу посаду, підтримав політику диктатора Путіна та злочинну війну в Україні.

Своєю чергою, Марія не стала повторювати помилки батька, засудила "СВО" та виїхала з Росії.

Раніше дочка актора Володимира Машкова Марія різко звернулася до росіян із закликом зупинити війну з українським народом.

Нагадаємо, у Росії Z-патріоти намагалися потролити чоловіка Пугачової Максима Галкіна за "маленькі" зали за кордоном - гуморист красиво їм відповів.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини