23 травня 2023, 15:00

Васильєва обізвала Галкіна за антивоєнну позицію – пародист у відповідь викрив її у брехні та поставив на місце

Актриса Васильєва з метою підлабузництва перед владою РФ вирішила публічно образити пародиста Галкіна, який засудив війну в Україні.

Васильєва обізвала Галкіна за антивоєнну позицію – пародист у відповідь викрив її у брехні та поставив на місце

Російський пародист Максим Галкін поставив на місце пропутінську актрису Тетяну Васильєву, яка назвала його "зрадником" і "сволотою" за антивоєнні виступи, передає "ТСН".

Васильєва заявила, що незадовго до початку вторгнення військ РФ в Україну вона разом із Максимом брала участь у якомусь проєкті та пародист нібито ще тоді готувався виїхати з Росії, але намагався "заробити побільше".

Що стосується критичних висловлювань Галкіна проти влади РФ й особисто Путіна, то Васильєва назвала це "зрадою".

У відповідь Галкін заявив, що з такої маленької брехні зіткана брехня всіх так званих "патріотів" Росії.

"За словами Васильєвої, я давно хотів виїхати з РФ. Мабуть, саме для цього я вкладав десятки мільйонів у наш будинок під Москвою, садив десятки дерев у нашому саду та у мене був єдиний рахунок за кордоном в Ізраїлі, на якому на той момент було 30 тисяч доларів і яким я вже кілька років не користувався. Грандіозна стратегія", - із сарказмом відповів гуморист.

Також Галкін продовжив викривати Васильєву у брехні, нагадавши, що виїхав з Росії не наступного ранку після зйомок, а пізніше, причому перед цим 24 і 25 лютого він зняв цілий пул програм "Лучше всех!", після чого відправився 26 лютого до Лондону по роботі та тільки тоді ухвалив рішення виїхати 28 лютого в Ізраїль, а не у РФ.

Як раніше повідомлялося, Максим Галкін українською мовою висловився про зняття з нього статусу "іноземного агента".

Нагадаємо, нещодавно пародист Максим Галкін, якого визнали "іноагентом" 16 вересня 2022 року, подав позов до Замоскворецького суду Москви з вимогою зняти з нього цей ярлик.

Тим часом російського актора Артура Смолянінова оголосили не тільки "іноагентом", а ще й "терористом".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини