28 травня 2023, 20:02

Орбакайте вивезла останнього сина з Росії: ексдомробітниця Пугачової розповіла, що сталося

Після вторгнення російської армії в Україну сім'я Пугачової покинула Росію у повному складі, середній онук співачки поїхав останнім.

Орбакайте вивезла останнього сина з Росії: ексдомробітниця Пугачової розповіла, що сталося

Сімейство російської співачки Алли Пугачової остаточно залишило Росію у повному складі, російські ЗМІ повідомляють, що дочка Примадонни Крістіна Орбакайте забрала свого молодшого сина Дені Байсарова з РФ. Таким чином після початку вторгнення окупаційної армії РФ в Україну у Росії не залишилося більше нікого з рідних співачки.

Про від'їзд із Росії останнього представника сім'ї російським журналістам повідомила колишня домробітниця зірки.

Орбакайте зі своєю сім'єю тривалий час живе у Сполучених Штатах, а після початку війни вона і зовсім відмовилася від поїздок до Росії, як причину називаючи "концертну діяльність" за кордоном. 

Старший син Орбакайте від першого шлюбу Микита також проживає у США та має американське громадянство. 

При цьому останнім представником відомої сім'ї у РФ був молодший син Орбакайте від другого шлюбу Дені. Тепер і він покинув країну.


Як відомо, Пугачова з чоловіком Максимом Галкіним і дітьми також залишила Росію після вторгнення російської армії: вони у повному складі поїхали жити в Ізраїль. При цьому, незважаючи на постійні атаки російської пропаганди, ізраїльське життя примадонни проходить цілком щасливо. Напередодні Пугачова у соціальних мережах показала відео з відвідування концерту гурту "Машина времени", чим викликала невдоволення російських пропагандистів у Мережі.


Як раніше повідомлялося, Максим Галкін українською мовою висловився про зняття з нього статусу "іноземного агента".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини