7 липня 2023, 09:09

Дочку актора Машкова Марію, яка виступила проти "СВО", вирізають із російських серіалів

Акторка Марія Машкова розійшлася у поглядах на вторгнення Росії в Україну зі знаменитим батьком, який став одним з облич путінської пропаганди війни.

Дочку актора Машкова Марію, яка виступила проти "СВО", вирізають із російських серіалів

Російську актрису Марію Машкову, яка виступає проти війни в Україні, видалили із серіалу "Операция "Престол"", присвяченого роботі спецслужб СРСР під час Другої світової війни. Дочка відомого Z-актора Володимира Машкова знялася у кількох сценах серіалу ще 2021 року, але він виходить на російському ТБ тільки зараз.

Про це повідомляє KP.ru.

Одну з головних ролей філологині Ірини Воскресенської спочатку зіграла Марія Машкова. В анонсах проєкту було прізвище актриси. Але потім через її антивоєнну позицію епізоди були перезняті з Тетяною Арнтгольц. Нині Марія Машкова живе у США.

Нагадаємо, відома російська акторка Марія Машкова, яка не підтримала "спецоперацію" в Україні, посварилася зі своїм батьком Володимиром Машковим та емігрувала, звернулася в Instagram до своїх співвітчизників із закликом залишити територію "скрепної" держави.

Крім того, дочка актора Володимира Машкова Марія різко звернулася до росіян із закликом зупинити війну з українським народом.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Михаил Бутко

Останні новини