15 січня 2024, 12:30

Це ніколи не можна робити зі своїм обличчям: топ-4 заборони для охочих залишатися красивими

Прагнення мати якомога довше свіжий і привабливий вигляд вимагає від нас не тільки дотримання деяких правил, а й непорушення заборон.

Це ніколи не можна робити зі своїм обличчям: топ-4 заборони для охочих залишатися красивими

Неможливо мати гарний вигляд і при цьому халатно ставитися до догляду за собою. Існують чотири рекомендації лікарів для збереження молодості, про які розповість Діалог.UA.

Отже, ніколи не можна робити це зі своїм обличчям, якщо у вас є бажання залишатися гарними та привабливими.

По-перше, не потрібно лягати спати з макіяжем. Хоч це і прописна істина для багатьох жінок, але все-таки іноді втома може змусити навіть тих, хто педантично ставиться до власної зовнішності, лягти у ліжко, не змивши перед цим косметику з обличчя. Так ось, "розплата" у вигляді потьмянілої шкіри не змусить себе довго чекати.

По-друге, не варто вмиватися милом. Зазіхнувши на якесь спрощення доглядових ритуалів, можна у підсумку завчасно постаріти.

По-третє, не можна використовувати олію як засіб для зволоження обличчя. Це вже не настільки очевидне правило, як перші два. Воно набагато підступніше, адже багато неякісних джерел часто радять застосовувати олії для "зволоження" шкіри обличчя. Ось тільки все це не більше ніж вигадки, та насправді замість зволоження виникне ефект сухості.

По-четверте, не потрібно користуватися простроченою косметикою. Тут, як і з ліками: якими б гарними не були косметичні засоби, щойно закінчився термін придатності, їх необхідно безжально викидати (якщо у пріоритеті стоїть турбота про свою красу та привабливість).

Також пропонуємо дізнатися, чому волосся жирніє занадто швидко та що робити для виправлення цієї проблеми.

Автор: Дарья Александрова

Останні новини