9 травня 2024, 12:48

У Китаї "закінчилися" панди, але у зоопарку знайшли оригінальне рішення цієї проблеми

У Китаї у зоопарку міста Тайчжоу стався незвичайний інцидент через нестачу простору для панд, що викликало бурхливу реакцію у відвідувачів.

У Китаї "закінчилися" панди, але у зоопарку знайшли оригінальне рішення цієї проблеми

У Китаї у зоопарку міста Тайчжоу стався незвичайний інцидент через нестачу простору для панд, це викликало бурхливу реакцію у відвідувачів.

Двох цуценят породи чау-чау було пофарбовано у чорно-білі кольори, щоб імітувати зовнішній вигляд панд.

За можливість побачити цих "панд" стягувалася плата у розмірі 20 юанів. На вхідних квитках вказувалося, що у вольєрі перебувають "собачі панди", що, на думку декого, могло ввести в оману.

Керівництво зоопарку пояснило, що до такого кроку довелося вдатися через обмежений простір вольєрів, який не дає змоги утримувати справжніх великих панд. Вони також зазначили, що після появи забарвлених цуценят інтерес до зоопарку значно зріс.

Незважаючи на це, багато хто засудив дії зоопарку як жорстоке поводження з тваринами. У відповідь на критику представники зоопарку заявили, що використання натуральних барвників на собаках з довгою шерстю не є шкідливим, порівнявши це з фарбуванням волосся у людей.

Проте громадськість продовжує обговорювати цей випадок, висловлюючи своє невдоволення та занепокоєння з приводу благополуччя тварин.

Нагадаємо, в анексованому Криму в Євпаторії пожежа зруйнувала зоопарк з екзотичними тваринами.

Також раніше повідомлялося про реакцію полярних вовків на повітряну тривогу у зоопарку Харкова.

Автор: Светлана Романенко

Останні новини