7 листопада 2023, 07:33

Реакція полярних вовків на повітряну тривогу у зоопарку Харкова потрапила до Мережі

Відомо, що під час повітряної тривоги дуже часто гавкають собаки, однак і вовки теж підвивають.

Реакція полярних вовків на повітряну тривогу у зоопарку Харкова потрапила до Мережі

Напередодні у Мережі з'явилися кадри з Харківського зоопарку, на яких можна побачити двох полярних вовків, що виють на сигнал тривоги.

Вовк і вовчиця потрапили до зоопарку ще восени 2021 року, проте не всі жителі міста встигли їх побачити, оскільки за кілька місяців почалася війна, інформує канал "Україна 365".

Зоопарк не працював понад 12 місяців і був відкритий у травні 2023 року. Одні з відвідувачів у момент повітряної тривоги перебували у зоопарку, коли полярні вовки стали підвивати сигналу повітряної тривоги. У цьому немає нічого дивного, оскільки багато собак при звуках сирени також починають гавкати або скиглити.

Перед самою війною у Харківський зоопарк, крім полярних вовків, встигли привезти ще й трьох самок пінгвіна Гумбольдта.

Відомо, що під час сигналу повітряної тривоги зоопарк зачиняє свої двері для відвідувачів і просить решту спуститися до сховища.

Під час війни зоопарк довго не працював, хоча тварини залишалися у ньому та їх не евакуювали. Місцевих жителів просили принести їжу для тварин на волонтерських засадах. Ба більше, у зоопарку були тварини і з Екопарку, який постраждав унаслідок ворожих обстрілів.

Не так давно зоопарк встиг перейти на зимовий графік роботи. З 29 жовтня його двері відчинені з 9 до 16 години. У понеділок зоопарк не працює.

Раніше ми повідомляли, що 5 листопада багато жителів України пізно ввечері могли спостерігати незвичайне явище - сяйво Аврори.

Нагадаємо, у Китаї під час археологічних розкопок у гробниці Шинхуанді було знайдено залишки колісниці, в яку впряжені вівці.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини