26 листопада 2021, 10:04

Проти агресії РФ: українські полярники приєдналися до незвичайного забігу

По снігу та льоду 400 м: наші вчені брали участь у незвичайному марафоні, нагадавши про агресію РФ проти України.

Проти агресії РФ: українські полярники приєдналися до незвичайного забігу

Вітчизняні полярники брали участь у нетрадиційному марафоні, тим самим вони привернули увагу до агресії Кремля проти нашої держави на Південному Сході, повідомляє НАНЦ.

Члени 26-ї експедиції пробігли приблизно 400 м навколо будівлі аерології. Навіть таку невелику відстань українські полярники подолали непросто, бо вони бігли снігом і льодом.

Загалом у пробіжці брали участь вісім дослідників. Примітно, що замість традиційних номерів на торсі вони повісили листи з жахливими даними про воєнний конфлікт на Південному Сході нашої держави.

Взимку запевнили, як, навіть перебуваючи там, вони пам'ятають, що в Україні тривають бойові дії, тому вони нагадують усім про ці трагічні події у нашій країні. Також полюсники закликали приєднатися до такого марафону.

Зазначається, що сам марафон ініціювали на Донеччині у н. п. Нью-Йорк, розташованому біля передової. Проект створено для нагадування про військову агресію РФ проти нашої країни.

Ще на початку цього місяця забіг розпочали п'ятеро українців: біженка, воєнкор, лікар, волонтер і військовослужбовець. До акції приєдналися понад 35 тис. бажаючих із різних міст нашої країни та навіть за кордоном. Акція триватиме доки ті, хто біжить, мають таке бажання.

Нагадаємо, раніше олімпійський чемпіон Абраменко зізнався, що для нього ситуація у відносинах між Україною та РФ є "неоднозначною". Пізніше він детально пояснив свою позицію щодо Росії, назвавши речі своїми іменами.

Секс-символ вітчизняного спорту Бех-Романчук стала головною героїнею нового кліпу гурту "Антитела", зігравши у ньому саму себе.

А колишній тренер "Динамо" зізнався ув любові до Росії та попросився до її збірної.

Раніше український двірник став чемпіоном світу з джиу-джитсу в ОАЕ.

Автор: Влад Коваленко

Останні новини