24 грудня 2021, 19:15

Зворушлива історія кохання зірки "золотого століття" Голлівуду Кірка Дугласа довжиною у 65 років

Стали відомі деталі зворушливої історії кохання Кірка Дугласа й Енн Байденс, шлюб яких тривав 65 років.

Зворушлива історія кохання зірки "золотого століття" Голлівуду Кірка Дугласа довжиною у 65 років

Шлюб знаменитого актора, зірки "золотого століття" Голлівуду Кірка Дугласа та його другої дружини Енн Байденс тривав понад 65 років. Їхні листи були наповнені любов'ю один до одного та вдячністю.

До 1953 року Кірк Дуглас вже давно був зіркою екрану, амплуа мужнього героя та харизматичного злочинця принесло йому обожнювання мільйонів шанувальниць по всьому світу. Не меншим успіхом він користувався й у своїх колег акторок, але саме Енн Байденс він назвав "найважчою жінкою у своєму житті".

На запрошення до модного ресторану актриса відмовилася, заявивши, що воліє вечерю вдома та без Кірка. Це не було порожнім кокетством, дівчина справді не хотіла бути черговою перемогою голлівудського красеня. Дугласу знадобився цілий рік, щоб довести красуню до вівтаря. За словами актора, стосунки налагодилися лише після того, як він почав слухати у розмові не тільки себе, а ще й Енн.

Розумна та талановита дружина багато чого змінила у житті зірки Голлівуду. Вона була другом, соратником, найчеснішим критиком і головною жінкою його життя. За часів їх розлук було написано безліч наповнених любов'ю та подякою листів, які показують, як обидва актори цінували свій союз. Ці ж листи лягли в основу мемуарів Енн "Кірк та Енн: любовні листи, сміх і життя у Голлівуді".

Байденс подарувала своєму чоловікові двох синів, врятувала його життя та навіть уберегла від фінансового краху. Через чотири роки після весілля актор збирався летіти приватним рейсом до Нью-Йорка на церемонію "Шоумен року" з колегами. Але дружина того дня відчувала дивне занепокоєння, вона навіть посварилася з ним, але все ж таки зуміла наполягти, щоб чоловік залишився вдома.

Буквально за кілька годин по радіо повідомили, що літак зазнав аварії. Тих, хто вижив, серед пасажирів і команди не було.

Таким чином, улюблена дружина врятувала Дугласа від неминучої смерті.

Все своє життя Кірк та Енн щедро жертвували багатомільйонні суми на благодійність. Зіркова пара організувала фонди допомоги одиноким жінкам, акторам, які страждають на хворобу Альцгеймера та безліч стипендіальних фондів для навчання молоді. Пара за свої кошти обладнала сотні дитячих майданчиків у бідних районах і спонсорувала притулок для безпритульних, у якому колись харчувався і сам Кірк Дуглас, доки не став знаменитим.

Довідка: Кірк Дуглас (Kirk Douglas – Керк Даглас; справжнє ім'я Ісер (Ізі) Данилович, згодом Демський; 9 грудня 1916 р., Амстердам, штат Нью-Йорк, США – 5 лютого 2020 р., Беверлі-Хіллз, Каліфорнія, США) – американський актор, зірковий актор "золотої ери" Голлівуду. Крім того, письменник, філантроп і колишній посол доброї волі Держдепартаменту США.

Раніше писали про те, як Китай підминає під себе світове кіно та Голлівуд.

Також у Голлівуді знімуть рімейк "Іронії долі".

Дещо раніше зірка Голлівуду Джессіка Альба пішла із кіно.

Автор: Алекс Вальди

Останні новини