27 грудня 2021, 18:50

Вчені розшифрували 6 пророцтв Ванги на 2022 рік: від появи інопланетян до "гостя" із Сибіру

Напередодні свят вченим із Болгарії вдалося розшифрувати одне із передбачень Ванги на 2022 рік.

Вчені розшифрували 6 пророцтв Ванги на 2022 рік: від появи інопланетян до "гостя" із Сибіру

Журналісти британського видання The Mirror опублікували передбачення болгарської ясновидиці Ванги на 2022 рік, у яких містяться відразу шість пророцтв, включаючи нову пандемію. Ясновидиця, яка втратила зір у віці 12 років, передбачила стихійні лиха, голод, водну кризу та вторгнення інопланетян до кінця наступного року.

Напередодні Нового року болгарським вченим вдалося розшифрувати одне із передбачень Ванги.

Видання The Mirror зазначає, що, згідно з прогнозом, попри важкий для всього світу 2021 рік наступні 12 місяців 2022 року будуть сповнені "загибеллю та мороком".

За словами провидиці, незабаром планету накриє нова хвороба, яка тривалий час перебувала у вічній мерзлоті, але через зміни у кліматі вона зможе вибратися з-під льоду та "застане всіх зненацька".

Це буде вірус із Сибіру.

Згідно з прогнозом, значна частина жителів Землі зіткнеться у наступному році з нестачею питної води, що викличе серйозні наслідки для людства та політичних режимів у країнах, яких водна криза торкнеться безпосередньо.

Проте найбільш сенсаційним із розшифрованих пророцтв Ванги стало передбачення про вторгнення інопланетян на Землю у 2022 році. За прогнозом, інопланетні істоти відвідають Землю з недружніми цілями.

Серйозні потрясіння чекають на жителів Південно-Східної Азії, де можливе виникнення голоду через аномальну спеку.

Пізніші видіння провидиці включають зміну орбіти Землі у 2023 році, подорож астронавтів до Венери у 2028 році, мусульманське правління Європою у 2043 році та кінець Всесвіту у 5079 році. Вона також передбачила, що у 2046 році люди почнуть жити понад 100 років завдяки технології трансплантації органів.

Багато історичних подій у світових масштабах сліпа ясновидиця озвучила задовго до того, як вони відбулися. Серед іншого, вона назвала щасливчиків серед знаків зодіаку, яким від природи властива особлива енергетика та сила. Їх лише чотири: Телець, Лев, Скорпіон і Риби.

Раніше ми повідомляли, кому Павло Глоба пророкує везіння у другій половині листопада.

Нагадаємо, як у 2022 році Чорного Тигра уникнути вигоряння та подолати будь-які складнощі.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини