29 грудня 2021, 15:39

Помилилася у 10 разів: дружина Зеленського заявила, що скумбрія в Україні коштує 8 грн/кг

Перша леді України Олена Зеленська привселюдно назвала нереалістичну ціну на скумбрію, за що на неї обрушилася хвиля критики.

Помилилася у 10 разів: дружина Зеленського заявила, що скумбрія в Україні коштує 8 грн/кг

Дружина президента України Олена Зеленська в етері програми "Сніданок з 1+1" припустилася помилки у вартості популярної у народі риби. Через це вона зіштовхнулася із хвилею критики.

Першій леді довелося пояснювати свої слова на офіційному акаунті в Instagram, передає Діалог.UA.

В етері популярної ранкової програми Зеленська занизила вартість скумбрії приблизно у 10 разів.

"Самі приготували, самі купили прості, неперероблені продукти... Заморожена скумбрія, з якої можна приготувати безліч чудових страв, коштує десь 8 грн за кг... Таке їмо", – заявила перша леді.

Українці, які здебільшого страждають від високих цін на продукти, гостро відреагували на помилку. Дружину президента розкритикували за те, що вона "відірвана від реальності". Багато хто висловив сумнів, що сім'я глави України справді їсть страви із замороженої скумбрії.

Зеленській довелося пояснювати свої слова. Вона запевняє, що "обмовилася" і насправді мала на увазі вартість 100 г риби, а не кілограма.

"Дякую глядачам за те, що уважно дивляться етер, особливо о 7 ранку", – написала дружина президента. Вона підкреслила, що скумбрія дуже корисна риба та порадила запікати цю рибу у фользі з травами.

Варто зазначити, що раніше у такий скандал потрапив депутат Верховної Ради від керівної партії "Слуга народу" Микола Тищенко. Спілкуючись із журналістами, він також занизив вартість продуктів в Україні.

Раніше Разумков потролив Тищенка цінами на продукти та виступив із зустрічною пропозицією.

Ми також писали, що на ринку України з'явилося м'ясо по 20 грн: "Спецпропозиція для Тищенка".

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини