30 грудня 2021, 11:18

Є і Україна: британці опублікували список міст, які необхідно відвідати у 2022 році

Британці поставили Одесу до списку тих міст, які обов'язково потрібно відвідати у 2022 році.

Є і Україна: британці опублікували список міст, які необхідно відвідати у 2022 році

Напередодні у Мережі було викладено результати списку must visit, куди увійшли міста, які необхідно обов'язково відвідати у 2022 році. У топ-9 знайшлося місце для Одеси.

Інтернет-видання The Independent опублікувало список із 9 міст, які необхідно відвідати наступного року.

До списку потрапили 8 європейських міст й одне корейське – Сеул. Видання зазначає, що вже 27 березня 2022 року "можливо найкрасивіше" місто з колишнього СРСР буде ще ближчим для жителів Великобританії. У цей день в Одесу буде запущено рейс Wizz Air Одеса – Лондон Лутон.

Опитані британці заявили, що в Одесі їм подобається архітектура 19-го століття та дуже багате історичне нашарування, що збереглося до наших днів. Ще вони виділили розташування міста на березі Чорного моря, де дуже багато пляжів. Відзначили туристи гарну транспортну розв'язку, яка з'єднує центр Одеси з аеропортом. Серед плюсів також згадали британці відсутність візового режиму та демократичні ціни на житло.

Експерти звернули увагу на той факт, що Одеса потрапила до списку, куди увійшли Париж, Вена, Неаполь, Ханья, Каунас, Осло та Спліт.

Нещодавно видання National Geographic назвало топ-25 місць, які обов'язково варто відвідати у 2022 році. До списку потрапила Україна завдяки річці Дунай, яка протікає територією 10 країн Європи.

Раніше ми повідомляли, що 27 грудня в Одесі вуличками міста пройшов мотоциклетний пробіг за участю 12 Дідів Морозів.

Нагадаємо, 24 грудня офіцери ВМС ЗСУ вдягли парадну форму, щоб взяти участь у новорічному балу в Одесі.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини