2 січня 2022, 11:35

Пасажирка розповіла, як збірну РФ із хокею вигнали з рейсу за "неналежну поведінку"

Пасажирка рейсу Калгарі – Франкфурт-на-Майні розкрила подробиці, як молодіжну збірну РФ із хокею зі скандалом зняли з літака.

Пасажирка розповіла, як збірну РФ із хокею вигнали з рейсу за "неналежну поведінку"

Молодіжну збірну РФ із хокею примусово зняли з рейсу, який летів із канадського Калгарі до німецького Франкфурта-на-Майні. Спортсмени поводилися неналежно.

Про це виданню Postmedia повідомила пасажирка цього рейсу Агата Смікон.

За словами жінки, особливо відзначилися двоє російських спортсменів. Вона бачила, як бортпровідники просили їх не курити у літаку та надягти на обличчя захисні маски, проте у відповідь росіяни на повній гучності ввімкнули російський рок.

Після цього з літака вивели не лише російську, а й чеську та фінську команди. За підсумками розгляду ситуації летіти дозволили лише фінським спортсменам.

Головний тренер російської збірної Сергій Зубов у коментарі виданню "Спорт-Экспресс" почав запевняти, що звинувачення щодо збірної РФ нібито перебільшені. За його версією, причиною зняття з рейсу стало те, що деякі спортсмени мали неправильно надягнуті медичні маски.

У Держдумі РФ тим часом погрожують запровадити санкції проти хокеїстів, які дозволили собі "непристойну поведінку". Російський депутат Дмитро Свищев заявив: “Ми всією Росією переживали, що скасували молодіжний чемпіонат світу з хокею, а вони так поводяться. Якщо це так, (...) вони будуть покарані”.

Зауважимо, що, за даними журналістів, які перебували на тому ж рейсі, росіян зняли з літака не лише за куріння та відмову надягати маски, а й за вживання алкоголю.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що збірна України не їде на Чемпіонат Європи до Росії – спортсмени відмовилися.

Ми також писали, що у Мережу злили вказівки влади РФ для спортсменів, як "правильно" відповідати на питання щодо окупації Криму та Донбасу.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини