6 січня 2022, 19:00

Добрі справи Кіану Рівза: вчинки актора, що вражають самовідданістю

У Мережі з'явилася інформація про те, як Кіану Рівз витратив свій гонорар з останнього фільму.

Добрі справи Кіану Рівза: вчинки актора, що вражають самовідданістю

У актора Кіану Рівза величезна кількість фанатів, яких щоразу вражає самовідданість і доброта кумира. Цього разу Мережу сколихнули останні вчинки Рівза, оскільки випливла інформація про те, на що актор витратив свій гонорар з останнього фільму.

За інформацією їх джерела, зірка бойовиків витратив 70% свого останнього гонорару на благодійність. Гроші пішли на дослідження лейкемії – захворювання крові, на яку страждала його молодша сестра з 1991 року. Через 10 років завдяки фінансовій допомозі та турботі старшого брата їй вдалося вийти у ремісію.

Варто зауважити, що некомерційна організація Кіану постійно відправляє гроші дитячим госпіталям і дослідницьким центрам, що займаються розробкою засобів боротьби з раком.

За всіх своїх акторських переваг Рівз не просто талановитий актор, а ще й напрочуд чуйний, вразливий, дбайливий чоловік і видатна особистість, що заслуговує на особливу увагу.

Добрі дії зводять Кіану на високий рівень обожнювання фанатів, адже є так мало акторів і діячів шоубізнесу, які займаються допомогою не заради піару, а від душі, не переслідуючи вигоду у майбутньому.

На фото улюблена сестра Кіану Рівза Кім.

Що стосується повсякденного життя, Кіану Рівз – людина дуже скромна. Маючи мільйони доларів на рахунку, він продовжує їздити на громадському транспорті, де галантно поступається місцем дамам.

Також він допомагає бездомним і бідним громадянам.

Довідка: Кіану Чарльз Рівз (нар. 2 вересня 1964 року, Бейрут, Ліван) – канадський актор, кінорежисер, кінопродюсер і музикант (бас-гітарист). Найбільш відомий своїми ролями у кіносеріях "Матриця" разом із Керрі-Енн Мосс (1999) і "Джон Вік" (2014), а також у фільмах "На гребені хвилі" (1991), "Швидкість" (1994), "Адвокат диявола" (1997), "Костянтин – король пітьми" (2005) та "Королі вулиць" (2008).

Ми також писали про те, що Кіану Рівз і Керрі-Енн Мосс знову разом.

Раніше були опубліковані найкращі цитати Кіану Рівза, прочитавши які ви зміните свої погляди.

А також ми писали про публікацію рідкісного фото Кіану Рівза.

Автор: Алекс Вальди

Останні новини