12 січня 2022, 17:20

Стало відомо, навіщо загадкові японці розставляють пляшки з водою на вулиці

У Мережі з'явилася цікава інформація, чому загадкові для європейців японці розставляють пляшки з водою біля стовпів на вулиці.

Стало відомо, навіщо загадкові японці розставляють пляшки з водою на вулиці

Сьогодні ми приділимо пильну увагу Японії, де, як виявилося, теж є свої чудасії у плані прикмет. Ось, наприклад, навіщо японці залишають пляшки з водою на вулиці.

Ми вже розповідали вам про найдивніші та часом навіть безглузді закони у світі, про незрозумілі податки у Північній Кореї та навіть про незвичайні традиції по всій земній кулі. Настав час Японії.

То чому ж жителі Країни вранішнього сонця залишають пляшки з водою на вулиці?

Відповідь на це питання виявилася досить простою. Метод розставляння пляшок, наповнених водою, використовується для того, щоб кішки, що ходять вулицями міст і сіл, не мітили територію. Звучить несподівано, але жителі Японії бачать тут прямий зв'язок.

Японці думають, що кішки не мітять речі, якщо поряд вони бачать воду. Деякі тварини можуть злякатися навіть відблисків, які є на пластикових пляшках. З цією тезою часто сперечаються в Інтернеті, але ані довести, ані спростувати її ніхто не може.

Отже, ситуація у Японії, коли ліхтарний стовп або паркан оточені пляшками з водою, цілком нормальна. Японці вважають, що не страшно, якщо якась смілива кішка помітить елемент міського простору, оточений пляшками. Все тому, що його можна буде швидко промити водою.

Звідси витікає питання, чому ж японців почала турбувати проблема з котячими мітками, адже, по суті, ці тварини є у всіх країнах світу. І тут у справу вступає три фактори.

По-перше, жителі Японії дуже трепетно ставляться до добробуту навколишнього середовища. Для них дуже важливо, щоб всі міські простори були максимально акуратними, при цьому використовувати неекологічні засоби прибирання там не люблять.

По-друге, у Японії кішки є одним із найчисленніших видів тварин. За опублікованими даними, у Японії проживає близько 7,25 мільйона кішок. При цьому площа держави всього 377 944 квадратних кілометрів.

Також є культурне обґрунтування. Японська міфологія свідчить, що місце, яке позначено кішкою, стає точкою тяжіння для всіляких злих духів. А хто захоче залучати до свого будинку негативну енергію? Саме з цієї причини навіть маленьку котячу мітку японці вважають за краще змивати.

Що цікаво, японці – одна з найтехнологічніших націй у світі. Багатьом іноземцям, які вперше опинилися у Японії, здається, що вони висадилися на іншій планеті, адже місцеві міста більше схожі на декорації до кіберпанк-бойовиків. Парадоксально, що в ультрасучасних реаліях японці продовжують відвідувати буддійські храми та вірити у різних духів (камі).

Раніше Північна Корея здивувала весь світ запровадженням безглуздого податку перед Новим роком.

Також ми писали про найабсурдніші закони різних країн світу.

Дещо раніше був опублікований список найнезвичайніших традицій на Землі.

Автор: Алекс Вальди

Останні новини