20 січня 2022, 12:46

"Кошмарять. Просто кошмарять", – Усик розповів, як із ним вчинили прикордонники Росії при в'їзді до Криму

Усик зізнався, що після окупації Криму російськими військовими Крим уже не виглядає таким, яким він був за України до 2014 року.

"Кошмарять. Просто кошмарять", – Усик розповів, як із ним вчинили прикордонники Росії при в'їзді до Криму

Відомий український боксер Олександр Усик зізнався, що після останнього відвідування Криму зазнав тяжких почуттів, пов'язаних зі зміною ситуації на півострові через російську окупацію.

Про це Усик розповів в інтерв'ю телеведучій Марії Єфросиніній, відео якого було опубліковано напередодні.

Відповідаючи на запитання ведучої, Усик розповів, що востаннє був у Криму два роки тому, ще до початку пандемії коронавірусу.

Перші складнощі виникли вже на КПП при в'їзді на півострів, де російські прикордонники почали "кошмарити" боксера та його сім'ю, ставлячи велику кількість питань про цілі та терміни візиту. Цікаво, що з українського боку жодних проблем при спробі в'їхати до Криму немає.

"У Криму я був два роки тому, ще до пандемії. Їздили на море, відпочивали. Складно з кордонами. Кошмарять. Просто кошмарять. Куди ви їдете? Навіщо їдете? А скільки ви там будете? Це "кримський" кордон. На нашому, українському, кордоні все чудово, жодних проблем. Перевірили, та ми поїхали. А на "кримському" буває черга велика, дуже велика", – наголосив він.

До того ж Усик зізнався, що після окупації Криму російськими військовими Крим уже не виглядає таким, яким він був за України до 2014 року.

При цьому боксерові виразно впало в око скорочення обсягів свободи на півострові.

"У мене там теща, тесть, сестра, племінниця, багато хлопців, із якими я спілкуюся досі. Я кримських людей сприймаю сонячними, променистими, такими пофігістами. Втратили ми це, втратили, я теж як кримчанин. Немає такої свободи, яка була", – сказав він.

Своєю чергою Єфросиніна, яка теж народилася у Криму, зізналася, що давно не відвідує півострів у зв'язку з можливими провокаціями. За її словами, заяви із засудженням анексії призвели до погроз на її адресу, які стримують від поїздок на півострів. Водночас Єфросиніна боїться розчарування, яке може спіткати її після відвідування окупованого Криму, адже тепер він може не виглядати так, як у її дитинстві.

Раніше російський боксер виступив на захист Усика та Ломаченка: "Їх тролять, хоч вони  реальні патріоти".

Ми також писали, що Притула висловився про патріотизм Усика та його політичні погляди: "Мінус на плюс дає нуль".

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини