24 січня 2022, 08:57

ЗМІ дізналися, за збірну якої країни візьметься Андрій Шевченко: розкрито деталі нового контракту

Легендарний український футболіст підготує головного суперника Росії у битві за вихід на чемпіонат світу з футболу 2022 року.

ЗМІ дізналися, за збірну якої країни візьметься Андрій Шевченко: розкрито деталі нового контракту

Українського футбольного наставника Андрія Шевченка 15 січня звільнили з генуезької команди "Дженоа". Таке рішення керівництво клубу прийняло у зв'язку із незадовільними результатами в італійському чемпіонаті, де команда бовталася на дні турнірної таблиці.

Володар "Золотого м'яча" 2004 року, який став легендою Серії А у футболці "Мілана", вирішив не робити перерви у тренерській діяльності та прийняв пропозицію очолити збірну Польщі.

Інформація про те, що він погодився, з'явилася на ТГ-каналі vZbirna.

Повідомляється, що 45-річний Шевченко та польська футбольна спілка погодили всі деталі контракту. Згідно з умовами, українець отримуватиме зарплату у розмірі 2,5 мільйона євро на рік. Частину коштів виплачуватиме польська футбольна спілка, решту – спонсори.

Перший офіційний матч на чолі збірної Польщі Андрій Шевченко може провести 24 березня на виїзді проти команди Росії у доленосній зустрічі за вихід на чемпіонат світу 2022 року – у півфінальному стиковому поєдинку.

За попередньою інформацією, Польща має 31 січня оголосити нового головного тренера. Окрім Шевченка, на пост претендував Адам Навалка, який у минулому вже двічі очолював збірну цієї країни.

Крім того, є інформація, що до тренерського штабу українця можуть увійти Єжи Дудек і Лукаш Піщек, який, до речі, поки що не завершив кар'єру гравця та підтвердив інформацію про переговори з Польським футбольним союзом.

"Якщо я увійду до штабу, то всі знатимуть, у якій ролі, а якщо ні, то тема закрита", – сказав захисник.

Раніше президент України Володимир Зеленський звернувся до Андрія Шевченка на прізвисько та зробив пропозицію.

Нагадаємо, Шевченко встановив антирекорд італійського клубу "Дженоа".

Автор: Марина Журавлева

Останні новини