26 січня 2022, 07:30

Інтриги закулісся: ЗМІ дізналися про долю Шевченка у збірній Польщі при можливій поразці від росіян

Оголошено подробиці ймовірного контракту українського тренера Шевченка із "білими орлами".

Інтриги закулісся: ЗМІ дізналися про долю Шевченка у збірній Польщі при можливій поразці від росіян

Українського тренера не звільнятимуть із національної команди Польщі навіть за небажаного результату у стиковій грі до ЧС проти збірної Росії. Цей пункт у можливій угоді вітчизняного наставника зазначає meta-ratings.com.ua.

Зараз він, як і раніше, вважається основним претендентом на цю посаду. За відомостями видання, керівник польської федерації з футболу запевнив, що навіть за невдалого результату у матчі кваліфай-раунду проти росіян і непроходження поляків на світовий турнір новий спеціаліст продовжить працювати з польськими "збірниками" та керувати їхніми діями в іграх Ліги націй.

Треба сказати, що "червоно-білих" у "квартеті" А4 очікують стикові поєдинки з Уельсом, Бельгією та Нідерландами. Першість розпочнеться на початку літа.

Польські футбольні функціонери вже навіть схвалили фінансовий бік як Андрію Миколайовичу, так і його асистентам Мауро Тассоті. З боку поляків Цезарій Кулеша бажає бачити серед помічників польських спеціалістів Лукаша Піщека та Єжи Дудека.

При цьому перший уже підтвердив прагнення польської асоціації розглядати його як одного з тренерів. Але нібито Лукаш прийме таку пропозицію лише у тому випадку, якщо збірною керуватиме польський наставник Адам Навалка.

Додамо, раніше ми писали, що Шевченко готовий схльоснутись з Росією: кого може очолити легенда України після невдачі в Італії.

Пізніше Зеленський звернувся до Шевченка на прізвисько та зробив пропозицію.

Днями ЗМІ дізналися, за збірну якої країни візьметься Андрій Шевченко: розкрито деталі нового контракту.

Автор: Влад Коваленко

Останні новини