3 лютого 2022, 18:45

Носили на руках: герцогиня Кейт Міддлтон спробувала себе у спорті

Найспортивнішу та найчарівнішу герцогиню Кейт Міддлтон носила на руках команда з регбі.

Носили на руках: герцогиня Кейт Міддлтон спробувала себе у спорті

Нові кадри герцогині Кембриджської Кейт Міддлтон спричинили справжній фурор серед шанувальників. Виявилося, що знаменита дружина принца Вільяма освоює новий вид спорту.

Інформація та кадри були опубліковані в Instagram герцогині.

За даними джерела, найспортивніша герцогиня британської нації Кейт Міддлтон тепер бере уроки регбі. Все це сталося через те, що Кейт, крім іншого, була призначена патроном регбійного союзу Англії! А значить тепер їй доведеться на собі випробувати всі особливості цієї гри.

На опублікованих знімках Кейт носять на руках члени команди, а сама герцогиня задоволена отриманням нового досвіду у цікавій спортивній грі.

Шанувальники були у захваті від фото, а також від нового заняття герцогині Кембриджської та поспішили висловити свої думки у коментарях:

"Красуня!

Море чарівності!

Гарна у всьому!" – пишуть шанувальники.

Кетрін, герцогиня Кембриджська, – дружина герцога Кембриджського Вільяма. Після весілля отримала офіційний титул герцогині Кембриджської. У Шотландії – графиня Стратерн, у Північній Ірландії – баронеса Каррікфергюс.

Довідка: регбійний матч є змаганням двох команд, кожна з яких представлена п'ятнадцятьма польовими гравцями. На лицьовій лінії поля знаходяться Н-подібні ворота, а за лицьовими лініями поля розташовані залікові зони команд. Основним завданням кожного з суперників є здійснення результативних дій, тобто поразка воріт (удар вище перекладини) або занесення м'яча до залікової зони опонента. Правилами допускається торкання м'яча руками, що зумовлює головну відмінність регбі від футболу.

Нагадаємо, Кейт Міддлтон захопила своєю грою на фортепіано на святковому концерті.

Раніше Кейт Міддлтон затьмарила зірок Голлівуду на спільному фото з принцом Вільямом.

Також Кейт Міддлтон дуже хвилювалася під час прощання з принцом Філіпом.

Автор: Алекс Вальди

Останні новини