4 лютого 2022, 13:42

Олімпіада – 2022 у Пекіні: де дивитися урочисту церемонію відкриття

У Пекіні стартують зимові Олімпійські ігри – 2022 року.

Олімпіада – 2022 у Пекіні: де дивитися урочисту церемонію відкриття

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні (Китай) відбудеться урочисте відкриття 24-х зимових Олімпійських ігор – 2022. Церемонія пройде на Національному стадіоні у Пекіні, який називають “Пташиним гніздом”.

Початок запланований на 14:00 за київським часом, повідомляє офіційний сайт Пекінського організаційного комітету Ігор.

Прапор України на церемонії відкриття понесуть фігуристка Олександра Назарова та олімпійський чемпіон 2018 року у фрістайлі Олександр Абраменко.

Відкриття Олімпіади пройде із серйозними коронавірусними обмеженнями через пандемію COVID-19. Проте, на відміну від попередніх Ігор Токіо, трибуни будуть не порожніми: оргкомітет дозволив присутність обмеженої кількості глядачів.

Важливо, що іноземні громадяни спостерігатимуть церемонію тільки з екранів: на стадіоні дозволено присутність виключно китайських глядачів.

From 2008 to and from Summer to Winter, we reunite in #Beijing,the world’s first #DualOlympicCity. Let's go faster, aim higher and grow stronger by standing together at the #Beijing2022 #Olympic#WinterGames! #TogetherForASharedFuture pic.twitter.com/Xw3GoGOmRL

— Beijing 2022 (@Beijing2022) January 31, 2022

Олімпіада триватиме 17 днів: з 4 до 20 лютого. Близько 3 тисяч спортсменів боротимуться за 109 комплектів нагород у 15 видах спорту.

Україну представлятимуть 45 спортсменів, які візьмуть участь у 12 дисциплінах. Букмекери вважають, що шансів на добрі результати в українській збірній мало.

Зазначимо, Олімпіада у Пекіні супроводжується гучним скандалом. Дев'ять країн світу оголосили спортивному заходу дипломатичний бойкот через кричуще порушення китайською владою прав мусульманського населення. Дипломати США, Австралії, Бельгії, Британії, Данії, Канади, Косово, Литви та Японії не будуть присутні на Іграх – 2022. Важливо, що спортсменів цих країн бойкот не стосується – вони візьмуть участь у спортивних змаганнях.

Додамо, збірна РФ вкотре не зможе виступати під своїм ім'ям. Вона вийде під прапором ROC через санкції, введені за допінговий скандал.

Українці зможуть переглянути трансляцію Олімпіади - 2022 на двох ресурсах: Eurosport і UA PBC.Раніше Діалог.UA повідомляв, що українські фігуристи Голіченко та Даренський поговорили із росЗМІ на Олімпіаді: "Нам не забороняли російську мову".

Ми також писали, що Китай зблизив українських і російських спортсменів на Олімпіаді, незважаючи на заборону Києва.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини