25 серпня 2022, 11:09

"Ми потрапили під артобстріл", – Коля Серга згадав найнебезпечніші моменти за півроку служби у ЗСУ

Український артист Коля Серга розповів про смертельно небезпечні ситуації, в які він потрапляв під час повномасштабної війни в Україні.

"Ми потрапили під артобстріл", – Коля Серга згадав найнебезпечніші моменти за півроку служби у ЗСУ

Музикант і виконавець, телеведучий передачі "Орел і Решка" Коля Серга ще на початку повномасштабної війни пішов служити у ЗСУ, щоб захищати свою Батьківщину від ворога. В інтерв'ю для YouTube-каналу "Люкс ФМ" на прохання ведучого артист розповів про найнебезпечніші ситуації, в яких він опинявся під час служби в армії.

"Найризикованіший випадок – це коли ми потрапили під обстріл. Ми їздили під Херсон у Снігурівку з Даніелем Салемом грати концерт. Снігурівка – це кордон. Так сталося, що під час того, як ми туди їхали, ми потрапили під артобстріл. Це якраз саме той артобстріл, коли ти бачиш і розумієш, що у тебе зараз може прилетіти", – згадав Серга.

Крім того, артист перебував у смертельній небезпеці й у Краматорську. "Ми були там у бомбосховищі під одним об'єктом, і у цей об'єкт почали бити ракетами", – сказав виконавець.

Ще один випадок виявився зовсім курйозним. Коля Серга їхав під Херсон із своїми напарниками на бусику, який вони взяли у волонтерів. На одному з перехресть їх мали зустріти, забрати та відвезти, куди треба. "Ми під'їжджаємо до цього перехрестя, де нас мають зустріти, а ці люди ще не під'їхали. І тут наш бусик глухне, все вимикається. За кілька хвилин із кущів виїжджає БТР і спрямовує на нас дуло. Я вибігаю, піднімаю руки і кажу: "Хлопці, ми свої, всі ок, ми їдемо з концертом", – з усмішкою згадав артист.

Також, за словами Серги, кілька разів він допомагав затримувати колаборантів, причому вперше поїхав на зустріч як приманка. Але цю історію він не зміг розповісти, бо подібні речі не можна озвучувати.

Зазначимо, український телеведучий Даніель Салем теж вступив до лав ЗСУ та воює на передовій.

Нагадаємо, Коля Серга поділився враженнями від зустрічі з актором Шоном Пенном: "Ми по-справжньому потоваришували".

Раніше Коля Серга записав звернення до мешканців Миколаєва: "Вчора їздили із командиром до міста-героя".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини