28 листопада 2022, 11:21

РФ усе далі віддаляється від Європи: у Російському футбольному союзі готові на несподіваний крок

Не виключено, що 2023 року РФС вийде з УЄФА та перейде в Азіатську футбольну конфедерацію.

РФ усе далі віддаляється від Європи: у Російському футбольному союзі готові на несподіваний крок

Такий крок експерти прогнозували ще 2022 року, коли на одному із засідань УЄФА могло бути поставлено питання про виключення РФС із Європейського футбольного союзу.

У Москві прекрасно розуміють, що ще довго її клуби та збірна не братимуть участі у змаганнях під егідою УЄФА, саме тому там готові ухвалити рішення про перехід в АФК, інформує агентство "Р-Спорт".

Водночас самі росіяни впевнені, що, перейшовши в АФК, представники ФІФА автоматично дадуть добро на виступ російських команд у турнірах під егідою азіатського футболу.

Таку думку росЗМІ озвучив президент РФС Олександр Дюков. З його слів, на найближчих зборах буде піднято це питання на голосування.

Він також зізнався, що сам ще кілька місяців тому був противником зміни прописки РФС, однак тепер це "нагальна потреба". Сам же Дюков ще не порушував питання переходу РФС із членами АФК.

Не так давно про перехід РФС в АФК закликав головний тренер збірної РФ Валерій Карпін.

В УЄФА відсторонили збірну РФ від відбору на Євро-2024 та виключили на певний час із Ліги націй. Усім клубним командам заборонено грати у турнірах під егідою УЄФА.

Раніше ми повідомляли, що ще ув травні президент УЄФА Александер Чеферін заявив про неможливість повернення РФС, поки в Україні триває війна.

Нагадаємо, у вересні РФС зажадав від УЄФА дискваліфікувати коуча збірної України через висловлювання на адресу РФ на тлі війни в Україні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини