12 грудня 2022, 12:18

"Я був приголомшений його позицією", – "Холостяк 12" Алекс Топольський розповів про брата, який живе у Росії

Алекс Топольський зізнався, що його брат по татовій лінії, який проживає у Росії, на початку повномасштабної війни приголомшив його своєю антиукраїнською позицією.

"Я був приголомшений його позицією", – "Холостяк 12" Алекс Топольський розповів про брата, який живе у Росії

Головний герой проекту "Холостяк-12" Алекс Топольський, який родом зі Львова, розповів про своїх родичів із Росії. За його словами, з дядьками він уже давно не спілкується, а ось із братом по татовій лінії Максом, який теж з'являвся у шоу, у нього завжди були близькі стосунки. Але на початку повномасштабної війни його старший брат пішов стопами більшості росіян, заперечуючи все, що відбувається в Україні, перекручуючи інформацію та видаючи пропагандистські гасла. "Після першого нашого спілкування я був приголомшений його позицією. Я не очікував цього", - поділився спогадом Топольський у передачі "СЛАВА+", яку можна подивитися на YouTube-каналі "Люкс ФМ".

"Це насправді непростий момент, - зізнався "Холостяк". - З Максом у нас завжди були хороші стосунки. Він допомагав мені та був дуже класним старшим братом. Я не очікував такої позиції. Тільки за кілька тижнів завдяки моєму терпінню та бажанню довести йому та подати об'єктивну правду, у нас почав створюватися діалог і відновилася наша братська дружба та спорідненість. Я йому показав кілька абсолютно різних ресурсів, де потрібно черпати інформацію".

За словами Топольського, якби їхні стосунки не нормалізувалися, то йому психологічно було б дуже складно.

Нагадаємо, колишній капітан збірної України Анатолій Тимощук заговорив після довгого мовчання: "Не бачу різниці між народами України та Росії".

Раніше Максим Галкін несподівано заговорив українською, відповівши на гостре запитання мешканки України.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини