2 січня 2023, 15:27

Легендарний футболіст Пеле помер – у Бразилії влаштували грандіозне прощання

Король футболу Едсон Арантіс ду Насіменту, більш відомий як Пеле, пішов із життя у віці 82 років.

Легендарний футболіст Пеле помер – у Бразилії влаштували грандіозне прощання

Легендарний бразильський футболіст Пеле, який тричі ставав чемпіоном світу як гравець, помер 29 грудня 2022 року. Прощання з ним відбудеться на стадіоні його рідного клубу "Сантос", куди зможуть прийти всі охочі. Фанатів підпустять до труни з кумиром на відстань приблизно у п'ять метрів. Церемонія прощання триватиме добу.

Про це повідомляє Telegram-канал "Україна 365".

Після завершення прощальної церемонії тіло Пеле провезуть містом, де проживає його 100-річна мати. Потім легендарний футболіст вирушить на спочинок у некрополь "Екуменіка", який розташований у місті Сантос і побудований у вигляді висотної будівлі, що нагадує готель. 

Зазначимо, що це лише тимчасовий притулок для небіжчиків, оскільки після закінчення приблизно трьох років родичі померлого мають або забрати його останки, або дати дозвіл на їх перепоховання у місцевій церкві.

Як відомо, Пеле помер у приватній клініці у Сан-Паулу після тривалої боротьби з раком кишечника.

Футболіст Пеле вважається одним із найзнаменитіших людей на планеті. У фільмі "Втеча до перемоги" спортсмен зіграв самого себе, працюючи на знімальному майданчику разом із Сильвестром Сталлоне. До речі, Пеле не був перевершений не тільки у ролі нападника, а й як воротар. Чотири рази у житті він стояв у воротах "Сантоса" та не пропустив жодного м'яча!

Раніше легенда футболу Канчельскіс гучно викрив Росію: "Іспанці продали гру на ЧС-2018".

Тим часом РФ все далі віддаляється від Європи: у Російському футбольному союзі готові на несподіваний крок.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини