27 січня 2023, 10:49

"Він гуляв із ним мало не за ручку, побився з міліцією", – Максакова розповіла про бурхливе минуле Путіна

Ексдепутат Держдуми РФ Марія Максакова, яка багато чого знає про життя Путіна, поділилася цікавим фактом із минулого кремлівського диктатора.

"Він гуляв із ним мало не за ручку, побився з міліцією", – Максакова розповіла про бурхливе минуле Путіна

Вдова вбитого депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова, російська й українська оперна співачка Марія Максакова згадала про цікавий епізод із життя Путіна. За її словами, це зовсім не є секретом і свого часу було розтиражовано на весь Санкт-Петербург. Йдеться про те, що у період шлюбу з Людмилою Путіною (після другого заміжжя - Очеретна) майбутній диктатор мав стосунки з віолончелістом Сергієм Ролдугіним. Про це Марія Максакова розповіла в інтерв'ю Наталці Влащенко, яке можна подивитися на YouTube-каналі "Фабрика новин".

"Сергій Ролдугін теж був одружений. Його дружина Ірина Нікітіна дбайливо дозволяла їм зустрічатися та, можливо, брала більш гарячу участь і була веселішою, ніж дружина Путіна", - зазначила співачка.

Найсмішніше полягає у тому, що що тільки-но Путін починав нудьгувати, побачивши міщанство та вагітну дружину, він одразу ж говорив про якісь термінові справи та їхав до Ролдугіна.

"Він дійсно більше часу приділяв часу не вагітній дружині, а своєму коханцю, гуляв із ним мало не за ручку. Одного разу він заступився за цього Ролдугіна та навіть побився з міліцією, тобто він всіляко демонстрував до нього свої теплі почуття", - поділилася спогадами Максакова.

Нагадаємо, Марія Максакова потрапила у скандал на передачі Малахова: "У студію прийшов батько кілера, який убив її чоловіка".

Раніше Марія Максакова повернулася у Росію, щоб пройти кілька експертиз у справі загибелі чоловіка.

Автор: Дарья Александрова

Останні новини