31 січня 2023, 10:59

Повалій зізналася, у який спосіб шантажу їй вдалося вивезти матір з України

Колишня українська "зірка" Повалій стала маніпулювати на почуттях власної матері.

Повалій зізналася, у який спосіб шантажу їй вдалося вивезти матір з України

Екснародна артистка України Таїсія Повалій, яка підтримує "спецоперацію" та співає дифірамби Путіну, розповіла, як їй вдалося вивезти матір Ніну Гірявець у Росію під час вторгнення її військ у нашу країну, передає Діалог.UA.

80-річна жінка не хотіла виїжджати з України, проте її "зоряна" дочка, використавши прийоми психологічних маніпуляцій, фактично змусила покинути батьківщину.

Повалій зізналася, що вивезла свою маму з України таємно.

"Ніколи у житті не поїду! Моя рідна Україна! Нехай мене тут вбивають", - говорила Ніна Данилівна своїй доньці.

Однак Таїсія, яка вже кілька років проживає у РФ, вирішила продавити маму на жалість і переконати її покинути рідний дім за допомогою шантажу.

"І тільки коли я сказала, що не приїду, якщо вона помре, моя мужня мама зібрала валізку, взяла кішку та 30 квітня минулого року, подолавши машиною шлях у дві тисячі кілометрів із Києва через Західну Україну, Польщу та Білорусь, приїхала до Москви", - повідомила Таїсія Повалій.

Насправді Повалій заборонили в'їзд в Україну тільки восени. До цього вона могла сюди їздити та відвідувати маму. А у квітні їй заважали приїхати на батьківщину інші причини, тобто вона просто пустила пил в очі власній матері.

Таїсія була у фаворі за часів Януковича, була № 2 у списку "Партії регіонів" і під час режиму "легітимного" кримінальника почувалася чудово. Вона жодного слова критики не висловила на адресу влади, коли Янукович і його клан влаштовували репресії інакомислячим в Україні, розоряв бізнес дрібних і середніх підприємців. Повалій жодного слова проти не сказала, коли Янукович віддавав накази вбивати протестувальників на Майдані.

А коли режим "проФФесора" впав, його вірна підтанцьовниця також втекла слідом за ним до Росії. І коли Путін захоплював Крим і частину Донбасу, так звана "народна артистка" Повалій не тільки жодного слова не сказала проти, а й всіляко підтримувала це свавілля.

Тепер вона продовжує давати концерти на території держави-агресора та напад на Україну пояснює за допомогою різних "ватних" штампів. Саму Таїсію анітрохи не шкода: вона, судячи з усього, почувається у Росії непогано, поки в Україні Путін проливає кров невинних людей. Шкода її маму, яка змушена була покинути свою країну, піддавшись на шантаж дочки.

Нагадаємо, Повалій підтримала "спецоперацію", назвавши російського диктатора Путіна "рятівником світу від нацизму".

Раніше повідомлялося про введення персональних санкцій РНБО щодо кількох представників шоу-бізнесу, до яких було включено і Повалій.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини