31 січня 2023, 15:06

Друг" Путіна та виконавець "Путаны" Газманов знайшов хитрий спосіб розкрутити бюджет Росії на 17 млн

Газманов вирішив створити інтернет-базу так званих "патріотичних пісень", і влада РФ пішла йому назустріч.

Друг" Путіна та виконавець "Путаны" Газманов знайшов хитрий спосіб розкрутити бюджет Росії на 17 млн

Відома "зірка" російського шоу-бізнесу Олег Газманов, який здавна славився підтримкою диктатора Путіна та співом під фонограму, отримав 17 мільйонів рублів з держбюджету РФ на "патріотичні" пісні, передає Діалог.UA.

Співак, який отримав негласно прізвисько головна "Путана" російської естради, придумав вельми хитрий проект "патріотичної" пісні під назвою "Родники" та тепер буде "освоювати" бюджетні кошти. Примітно, що гроші Газманову виділив Президентський фонд культурних ініціатив РФ, що свідчить про особисту прихильність Володимира Путіна до вірної йому шоу-зірки.

Також підкреслюється, що каталог треків уже сформовано. Звісно, багато з них прославлятимуть російську армію та її військові злочини в Україні. Також будуть оспівуватися самі росіяни, оскільки нинішньому плебсу дуже подобається, коли його оспівують.

До слова, Газманов прославився співом не тільки під фонограму, а й конкретно під політичне замовлення. Так, у 2012 році він спеціально приїжджав до Луганська, де співав для проєкту нардепа Наталії Королевської, яка пізніше перейшла в "ОПЗЖ".

Після анексії Криму та початку війни на Донбасі також приїжджав уже в окуповані регіони України та прославляв у своїх піснях російських загарбників. Примітно, що під час однієї з таких поїздок, виступаючи під "фанеру" у Донецьку, провалився під сцену, але водночас із динаміків продовжував доноситися його голос.

Загалом, Газманов - це суцільна брехня, лицемір і політичне замовлення. І він знайшов своє "гідне" місце у брудній палітрі путінського режиму.

Складається враження, що владі РФ більше нікуди дівати гроші та ці 17 мільйонів не можна було пустити на більш необхідні бюджетні статті.

Раніше ще одна прихильниця Путіна Таїсія Повалій зізналася, як за допомогою шантажу їй вдалося вивезти матір з України.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини