8 лютого 2023, 11:46

Актор з "Гри Престолів" Глісон, який зіграв короля Джоффрі, їде в Україну та везе подарунок для ЗСУ

Ірландський артист Глісон, який чудово зіграв роль негативного персонажа, у житті вельми добра та чуйна людина.

Актор з "Гри Престолів" Глісон, який зіграв короля Джоффрі, їде в Україну та везе подарунок для ЗСУ

Ірландський актор Джек Глісон, який став живою легендою після ролі злого короля Джоффрі Баратеона у культовому американському серіалі "Гра престолів", незабаром приїде в Україну, розповіла українська режисерка Катерина Чепура у Facebook.

"Зірка" саги "Гра престолів" приїде не з порожніми руками: стало відомо, що він привезе пікап для українських військових і проведе з ними зустріч.

Чепура розповіла, що захоплюється талантом Глісона та надіслала йому запрошення в Україну, - актор із радістю погодився.

"Джек буде в Україні три-чотири дні, та мені дуже хочеться розпитати, які саме акторські техніки він використовує, як працює... Як же це круто, що він вирішив приїхати сюди та підтримати нас", - пише вона.

За її словами, у ті дні, коли в Україні триває кровопролитна війна та у багатьох наших співвітчизників просто опускаються руки, такі люди, як Джек Глісон, вселяють віру, що "ми не самі у боротьбі з мордором і що Україна хвилює ще когось, крім нас".

До слова, Джек у житті зовсім не схожий на короля-садиста Джоффрі, якого зіграв у "Грі престолів". Гра його вийшла настільки переконливою, що багато неадекватних глядачів зненавиділи цього хлопця та стали надсилати погрози. Після такого "визнання" його таланту актор навіть заявив про те, що завершує кар'єру, проте через кілька років було анонсовано, що Глісон бере участь у зйомках нового серіалу BBC Out of Her Mind.

Як раніше повідомлялося, всесвітньо відома співачка Шер показала новорічну іграшку з Путіним у петлі.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини