8 лютого 2023, 18:37

"Сиджу та плачу", – Лія Ахеджакова розповіла про звільнення з "Современника"

Антивоєнна позиція стала причиною звільнення Лії Ахеджакової з театру "Современник", якому вона віддала 50 років свого життя.

"Сиджу та плачу", – Лія Ахеджакова розповіла про звільнення з "Современника"

Відому акторку театру та кіно Лію Ахеджакову звільнили з театру "Современник", якому вона віддала 50 років свого життя та роботи. За її власними словами, звільнення стало наслідком рішення керівництва. Одразу ж після підписання наказу постановки за участю артистки було видалено з розкладу вистав.

"Мені зробили попередження у дирекції, що виводять із репертуару нібито на вимогу якихось людей, які зляться та пишуть скарги до дирекції та до департаменту з проханнями прибрати мене з репертуару. Залишається тільки сидіти та плакати. Усе розумію, знаю навіть, хто це все пише, але зробити нічого не маю можливості", - поскаржилася Ахеджакова журналістам.

Відомо, що 84-річна артистка виступила з антивоєнною позицією одразу ж після початку повномасштабного вторгнення військ РФ в Україну.

"Сьогодні спадкоємці тих, хто раніше гинув заради миру, влаштовують криваву бійню, у яку втягнуті діти, люди похилого віку, жінки, мирні люди, які фактично нічого поганого не зробили Росії", - заявила актриса, виступаючи ще навесні минулого року.

Раніше повідомлялося, як ще 2021 року Ахеджакова відкрито засудила Росію за анексію українських територій, що спровокувало появу в артистки серйозних неприємностей.

Відомо, що впевнену антивоєнну позицію з моменту вторгнення в Україну відстоюють Алла Пугачова та Максим Галкін.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Ольга Пилипенко

Останні новини