14 лютого 2023, 09:00

Газманову поставили незручне запитання, чому його син не воює в Україні, – співак ледь не розлютився

Відповідь Газманова навряд чи підвищить мотивацію російських "мобіків", які сидять в окопах на Донбасі та Півдні України.

Газманову поставили незручне запитання, чому його син не воює в Україні, – співак ледь не розлютився

Відомий російський співак, виконавець "Путаны", затятий прихильник диктатора Путіна та "спецоперації" Олег Газманов вельми нервово відповів на запитання, чому його старший син Родіон не служить в армії, а просто співає пісні, передає Діалог.UA.

Відповідь "зірки" вельми розчарувала: Газманов-старший досить роздратовано відповів, що він із сином "воює піснями" та цього, мовляв, досить.

Цікаво, що і Олег, і Родіон Газманови активно підтримують війну в Україні (на словах) і закликають росіян іти на фронт, щоб там помирати "за батьківщину". Проте, коли пропагандист із "Комсомольской правды" поставив запитання, чому Родіон сам не служить, а тільки співає, його батько почав "відмазуватися".

"До патріотів на екрані й вимоги відповідні", - натякнув хитрий "журналіст", чим вивів Газманова-старшого з себе.

Співак відповів, що його син сам не бере участі у "спецоперації", оскільки "не служив і не має навичок".

Газманов нагадав, що і він, і його син приїжджали в окуповані Донецьк і Луганськ, щоб співати для тих, хто там воює проти України.

"Ви що, натякаєте на те, щоб він добровольцем пішов? Я і мій старший син не вилазимо з госпіталів, де ми співаємо для наших хлопців. Що краще було б, щоб ми туди поїхали?" - роздратовано запитав він у ведучого.

Нагадаємо, Олег Газманов знайшов досить хитрий спосіб розкрутити російський бюджет: для військової пропаганди президентський фонд йому виділив цілих 17 млн рублів.

Як повідомлялося раніше, ще одна прихильниця Путіна з шоу-бізнесу Таїсія Повалій зізналася, як за допомогою шантажу їй вдалося вивезти матір з України в РФ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини